2:2
0:1
- : -

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 2:5
20. Ondřej Kravčík, 30. Matěj Kravčík - 6. Martin Döhner, 9. Ondřej Ausficer, 18. David Fojtík, 25. Radovan Kufa, 36. Martin Döhner; rozhodčí: Martin Ručka - Matěj Veverka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Dominik Malohlava ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:1;
45:00
44:13
Vyloučen hráč #48 Radovan Kufa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
44:13
Vyloučen hráč #9 Ondřej Lyčka družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
44:13
Hrubé jednání Kufy a Lyčky postrstáno dvouminutovým trestem pro oba hráče.
43:30
Hlaváček z ničeho nic padá uprostřed hřiště. Naštěstí ihned vstává a hra pokračuje.
41:24
Kostřica odmítl možnost skórovat do prázdné brány a radši poslal míček na mantinel. Zajímavé řešení.
39:19
Havířov tlačí, ale gól zatím nikde.
35:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner bez asistence (2:5).
35:12
Döhner nasadil housle havířovskému obránci a následně střelou překonal i Hlouška v bráně. Parádní one man show.
35:00
My chceme gól.
32:46
Třetí třetina se zatím nese ve znamení osekávání bez nějaké větší šance.
30:00
30:00
29:41
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #18 Ondřej Kravčík (2:4).
29:41
Kravčík na Kravčíka a rázem je tady další havířovský gól.
26:28
Tyč po střele Kravčíka.
25:20
Malohlava vytáhl krásný zákrok a trvdou střelu vyráží mimo hřiště.
24:44
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #48 Radovan Kufa, asistoval #23 Martin Döhner (1:4).
24:44
Kufa nechytatelnou střelou zvyšuje vedení svého týmu.
23:20
Havířovské přečíslení 3v1 další gól nepřineslo.
20:50
Lestyan vymetl pouze boční růžek branky.
19:19
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Ondřej Kravčík, asistoval #54 Matěj Kravčík (1:3).
19:19
Kravčík si v souboji 1v1 poradil s Pavelkovou a snižuje.
18:45
Novák chtěl dloubáčkem přehodit gólmana, nakonec však přehodil i branku.
17:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #68 David Fojtík, asistoval #20 Ondřej Ausficer (0:3).
17:50
Tak to bylo něco. Nejprve krásný zákrok Malohlavy a následně gól z hole Fojtíka. Klasické nedáš, dostaneš.
17:33
Lipina předvedl fotbalové zpracování balónku, krásná akce.
15:01
Návštěvnost v hale se zvyšuje. Tohle utkání sleduje 40 diváků. Děkujeme.
15:00
15:00
13:43
Babiš vyslal střelu těsně nad branku a následně vytřel hřiště. Díky.
13:00
Ani tato přesilovka větší šanci nepřinesla.
11:33
Kravčík z malého brankoviště nepřekonal Malohlavu.
10:39
Vyloučen hráč #66 Petr Ševčík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
10:39
Letka chvíli ve třech, následně v šesti a máme tady další trest za špatné střídání.
08:40
Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:40
Pavlas poslal Borovského za mantinel a přijde si posedět na 2 minuty.
08:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #20 Ondřej Ausficer, asistoval #68 David Fojtík (0:2).
08:02
Gól jsme neviděli, ale hráči Letky mají radost.
07:35
Nerovnosti na trati. Hlavní pořadatelka Bjetužka nám právě opravila hřiště. Díky moc.
06:03
Hloušek předvedl neskutečný výhoz, Lestyan však jeho nahrávku nedokázal usměrnit do brány.
05:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #94 Matěj Kostřica (0:1).
05:00
Döhnerova střela zaplula za záda Hlouška a máme tady první branku utkání.
04:05
Malohlava si počíhal na střelu Lestyana.
01:50
Zatím se hra přelévá ze strany na stranu, tohle bude záživné utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ručka a Matěj Veverka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: Lukáš Pavlas, Ondřej Lipina, Matěj Kravčík, Ondřej Kravčík, Petr Novák