5:1
- : -
45:00
44:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #5 Tomáš Fridel (14:5).
44:27
Hala je ve varu, Hlušíček přidává další branku pro domácí.
42:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #15 Viktor Zatloukal (13:5).
42:43
Je pravda, že přečíslení 2v1 umí domácí řešit krásně.
40:14
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #15 Tomáš Rusek, asistoval #21 Matěj Rebroš (12:5).
40:14
Rusek rychle využívá přesilovou hru a posílá Šulyho zpět do hry.
40:04
Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
40:04
Sekyrka zezadu a Šuly míří opět na trestnou.
38:48
Fiala si připisuje první úspěšný zákrok.
38:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #77 František Šuly (12:4).
38:11
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Fiala družstva FBC ORCA KRNOV
38:11
Další výjezd a další gól.
35:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #6 Adam Hlušíček (11:4).
35:20
Klasika...
34:44
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #88 Patrik Doboš, asistoval #17 Dominik Blaha (10:4).
34:44
Blaha v rohu vypíchl míček Hýnarovi a následně Doboš prolomil svou střeleckou smůlu a přidává 10. branku svého týmu.
34:00
Lhoťan mohutným "Střídej" odvolává svou první formaci z hřiště.
32:46
Sklář si počíhal na backhandovou kličku Doboše.
31:52
Blaha se krásně zorientoval v předbrankovém prostoru, jeho dorážka však nemířila mezi tři tyče.
31:11
Máme tady poslední třetinu. Bude drama?
30:00
30:00
29:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal, asistoval #5 Tomáš Fridel (9:4).
29:01
Další situace 2v1 a další gól domácích.
28:16
28:16
Moc pěkná rozehrávka v podání Fridela s Hlušíčkem a máme tady další gól.. a taky double hattrick domácího Fridela.
26:37
Sklář nyní zneškodnil 3 střely domácích.
24:06
24:04
Konečně využitá přesilovka domácích a další gól Fridela.
23:50
Hlušíček vybombil granát takové síly, až z toho zlomil svou florbalku.
22:53
Vyloučen hráč #64 Jan Ondrášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky.
22:53
Ondrášek zblokoval jednu z domácích florbalek a za tento úkon si půjde odsedět trest.
21:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #17 Dominik Blaha (6:4).
21:43
Blaha v situaci 2 na 1 poslal na Fridela a ten přidává další branku domácích.
18:55
18:55
A další branka hostujícího týmu.
18:16
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Matěj Rebroš, asistoval #64 Jan Ondrášek (5:3).
18:16
Rožnovští vytáhl napadání a tato změna se vyplácí. Rebroš střelou do prázdné snižuje stav utkání.
17:50
Doboš předvedl parádní střídání, finální zakončení už však bylo nad jeho síly.
16:24
Největší vzrůšo této třetiny byl zatím výpadek časomíry. Naštěstí už nám vše funguje a zápas může pokračovat.
15:01
Tribuny praskají ve švech, lidi musí stát, správce uzavřel halu. Toto utkání sleduje celých 37 diváků! Děkujeme.
15:00
15:00
14:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #49 Josef Černý, asistoval #5 Tomáš Fridel (5:2).
14:31
Fridel opět obkroužil hřiště, následně nahrál Černému, který po zemi uklízí do brány.
12:40
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Martin Hýnar bez asistence (4:2).
12:40
Hýnar střelou nad rameno snížuje.
12:10
Sklář vytáhl zákrok maskou a vychytal Zatloukala.
10:26
10:26
Šuly vyřešil přečíslení 2 na 0 parádně a Fridel střelou do prázdné brány kompletuje hattrick. Další hattrick hero dne.
09:24
Vlastní branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #15 Tomáš Rusek (3:1).
09:24
Rusek si chtěl vyzkoušet jaké to je hrát za Orcu a přidává gól do vlastní sítě.
07:15
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #37 Oto Dressler, asistoval #21 Matěj Rebroš (2:1).
07:15
Dressler budí emoce v hale, máme sníženo.
06:00
Sklář si vychutnal prudkou střelu Černého.
05:30
Fridel měl na holi hattrick, ale nejspíš si ho schovává na lepší příležitost.
04:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel bez asistence (2:0).
04:01
Fridel si obkroužil celé hřiště a v oslabení přidává další branku.
03:16
Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.