2:1
3:0
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBŠ Všestary B 6:3
10. Adam Jakubský, 18. Josef Čejpa, 21. Ondřej Bachtík, 34. Martin Haklička, 37. Ondřej Bachtík, 37. Adam Jakubský - 5. Ondřej Bureš, 10. Marek Stuchlík, 22. František Voltr; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Dostál 16 - Jaromír Žák 17; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 6:9
45:00
44:50
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:58
Vyloučen hráč #42 Matouš Blažek družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
36:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #10 Ondřej Bachtík (6:3).
36:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #87 Adam Jakubský (5:3).
33:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #20 Martin Haklička, asistoval #32 Josef Čejpa (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:6
30:00
21:08
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #47 František Voltr, asistoval #2 Jan Volenec (3:3).
20:50
19:55
Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost.
17:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #48 Adam Kosař (2:2).
16:50
Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:4
15:00
13:11
Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
09:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (1:2).
09:00
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #2 Jan Volenec (0:2).
04:12
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #66 Ondřej Bureš, asistoval #2 Jan Volenec (0:1).
02:11
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Rudolf Klouček, Miloš Macháček, Marek Stuchlík