2:0
- : -
FLOREC BRNO

FLOREC BRNO - TJ Sokol Brno - Husovice 5:2
5. Michal Dýr, 5. Martin Mošat, 24. Jan Pliska, 31. Michal Dýr, 34. Jindřich Mayer - 16. Kryštof Roubal, 25. Šimon Tománek; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Mayer -2 - Matyáš Rujbr ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:0;
39:00
36:47
Vyloučen hráč #30 Nicola Heralová družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za sekání.
33:41
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #20 Jindřich Mayer, asistoval #28 Martin Mošat (5:2).
30:22
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #25 Michal Dýr, asistoval #38 Jan Pliska (4:2).
26:00
26:00
24:57
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #21 Šimon Tománek, asistoval #88 Daniel Hell (3:2).
23:05
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #38 Jan Pliska, asistoval #18 Filip Vrba (3:1).
15:24
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #97 Kryštof Roubal, asistoval #69 Václav Šťastný (2:1).
13:00
13:00
11:54
Vyloučen hráč #70 Pavel Tetur družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za blokování florbalky.
04:34
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #28 Martin Mošat, asistoval #8 Jakub Zvolánek (2:0).
04:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Olbert a Radim Jílek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno - Husovice:
00:00
Line-up domácích FLOREC BRNO: brankář: Jan Mayer; hráči v poli: Martin Janek, Filip Vrba, Jan Pliska, Michal Dýr