5:1
7:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - Florbal Sokolov 12:1
2. David Tkáč, 2. Jaroslav Moravec, 4. David Tkáč, 10. Dominik Botka, 13. Jaroslav Moravec, 14. David Rohm, 16. Kryštof Jaroslav Nöbauer, 20. Dominik Botka, 21. Josef Boleslav, 22. David Tkáč, 24. David Rohm, 24. Jaroslav Moravec - 5. Lukáš Vrbický; rozhodčí: Lucie Šillerová - Petr Přibyl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jindřich Škába 5 - Radim Holeš 11; po třetinách: 5:1, 7:0;
26:00
Střely ve 2. části: 11:4
26:00
23:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #88 Jaroslav Moravec, asistoval #18 David Tkáč (12:1).
23:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #40 David Rohm, asistoval #46 Josef Baloušek (11:1).
22:07
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
22:07
Vyloučen hráč #18 Jakub Husák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
21:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #80 Josef Boleslav (10:1).
20:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #80 Josef Boleslav bez asistence (9:1).
19:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #33 Dominik Botka, asistoval #99 Oliver Říha (8:1).
15:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #47 Kryštof Jaroslav Nöbauer, asistoval #27 Filip Hlavatý (7:1).
13:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #40 David Rohm, asistoval #80 Josef Boleslav (6:1).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 12:2
13:00
12:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #88 Jaroslav Moravec bez asistence (5:1).
09:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #33 Dominik Botka, asistoval #46 Josef Baloušek (4:1).
07:06
Vyloučen hráč #30 Jaroslav Rajchrt družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za špatné střídání.
04:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Lukáš Vrbický, asistoval #18 Jakub Husák (3:1).
03:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #46 Josef Baloušek (3:0).
01:33
01:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #88 Jaroslav Moravec (1:0).