3:1
0:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - SK Jiskra Domažlice 3:2
3. Josef Baloušek, 9. Matyáš Jindra, 10. David Rohm - 4. Jan Zíka, 15. Karel Hrabík; rozhodčí: Kateřina Bartošová - Petr Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jindřich Škába 8 - Vojtěch Fait 11; po třetinách: 3:1, 0:1;
26:00
Střely ve 2. části: 8:6
26:00
24:55
Vyloučen hráč #2 Vojtěch Herlík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:14
Timeout SK Jiskra Domažlice
18:38
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
14:02
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Karel Hrabík z trestného střílení (3:2).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 6:4
13:00
11:31
Vyloučen hráč #40 David Rohm družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #40 David Rohm bez asistence (3:1).
08:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #15 Matyáš Jindra, asistoval #46 Josef Baloušek (2:1).
03:30
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Zíka, asistoval #9 Karel Hrabík (1:1).
02:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #46 Josef Baloušek bez asistence (1:0).