0:0
3:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - ACEMA Sparta Praha BARR 3:2
16. Vojtěch Mařík, 16. Ondřej Přikryl, 24. Matěj Prokop - 15. Prokop Ucháč, 20. Adam Petr; rozhodčí: Timon Štosek - Albert Roučka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Samuel Nesládek ? - Ján Rusnák ?; po třetinách: 0:0, 3:2;
24:00
23:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #95 Matěj Prokop bez asistence (3:2).
19:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #43 Adam Petr bez asistence (2:2).
19:39
Timeout ACEMA Sparta Praha BARR
15:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #58 Ondřej Přikryl bez asistence (2:1).
15:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #99 Vojtěch Mařík, asistoval #95 Matěj Prokop (1:1).
14:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BARR vstřelil #13 Prokop Ucháč, asistoval #82 David Štecher (0:1).
12:00
12:00
02:03
Vyloučen hráč #90 Hugo Felfel družstva ACEMA Sparta Praha BARR na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Timon Štosek a Albert Roučka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha BARR:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Samuel Nesládek; hráči v poli: Vojtěch Mařík