4:2
5:0
- : -

BLACK ANGELS B - FBC Žraloci Příbram 9:2
1. Vít Řeháček, 5. Jiří Sovíček, 7. Kryštof Peč, 11. Štěpán Coubal, 14. Vít Řeháček, 14. Jiří Sovíček, 16. Vít Řeháček, 19. Danny Kalous, 22. Danny Kalous - 3. Vojtěch Špička, 9. Lukáš Litochleb; rozhodčí: Martin Pavlík - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vitásek ? - Sofie Drábková ?; po třetinách: 4:2, 5:0;
24:00
21:24
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #28 Danny Kalous bez asistence (9:2).
18:48
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #28 Danny Kalous, asistoval #7 Marek Šeda (8:2).
17:31
Vyloučen hráč #20 Ladislav Štipl družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání.
15:20
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #89 Vít Řeháček, asistoval #10 Marek Šťástka (7:2).
13:41
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #68 Jiří Sovíček, asistoval #25 Filip Bortlík (6:2).
13:29
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #89 Vít Řeháček, asistoval #76 Matěj Liška (5:2).
12:00
12:00
10:31
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #29 Štěpán Coubal, asistoval #68 Jiří Sovíček (4:2).
08:30
Vyloučen hráč #10 Marek Šťástka družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za špatné střídání.
08:18
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Lukáš Litochleb, asistoval #30 Jan Homolka (3:2).
06:55
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #22 Kryštof Peč, asistoval #29 Štěpán Coubal (3:1).
04:42
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #68 Jiří Sovíček, asistoval #9 Michal Nyklíček (2:1).
02:03
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Vojtěch Špička, asistoval #15 Vítězslav Karas (1:1).
00:09
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #89 Vít Řeháček, asistoval #28 Danny Kalous (1:0).