1:0
1:1
- : -

FBC GEPARDI BRNO - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 5:4pn
1. Zdeněk Řehoř, 12. Filip Matula, 17. Michal Matýsek, 35. Zdeněk Řehoř, N Zdeněk Řehoř - 5. Lukáš Zbořil, 12. Antonín Adolf Jebavý, 14. Antonín Adolf Jebavý, 33. Radek Habler; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Chmela ? - Šimon Netopilík ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #71 Michal Matýsek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #43 Jakub Šmerek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #77 Zdeněk Řehoř a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #65 Antonín Adolf Jebavý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #69 Viktor Hladík , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
34:22
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #77 Zdeněk Řehoř, asistoval #71 Michal Matýsek (4:4).
33:07
Vyloučen hráč #65 Antonín Adolf Jebavý družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
32:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #48 Radek Habler, asistoval #52 Tadeáš Kubant (3:4).
30:00
30:00
23:12
Vyloučen hráč #48 Radek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
22:03
Vyloučen hráč #22 Marek Dobrovolný družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání.
21:04
Vyloučen hráč #18 Tadeáš Bednář družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za blokování florbalky.
16:49
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #71 Michal Matýsek, asistoval #69 Viktor Hladík (3:3).
15:00
15:00
13:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #65 Antonín Adolf Jebavý, asistoval #3 Lukáš Zbořil (2:3).
11:53
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Filip Matula, asistoval #18 Tadeáš Bednář (2:2).
11:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #65 Antonín Adolf Jebavý bez asistence (1:2).
04:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #3 Lukáš Zbořil bez asistence (1:1).
00:18
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #77 Zdeněk Řehoř, asistoval #22 Marek Dobrovolný (1:0).