0:1
2:0
- : -

Zlín Lions B - Florbal Kuřim 5:2
4. Michal Baroň, 13. Jan Freml, 14. Michal Baroň, 31. Michal Baroň, 31. Pavel Malošík - 8. Filip Svoboda, 22. Tomáš Sklář; rozhodčí: Martin Pivoda - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:2 + Václav Bednář 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Bajza ? - Radim Kapoun ?; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:0;
42:54
Vyloučen hráč #10 Václav Bednář družstva Florbal Kuřim na 2+2 minuty za hrubost.
42:12
Timeout Florbal Kuřim
39:44
Vyloučen hráč #41 Tomáš Sklář družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za bránění ve hře.
37:10
Vyloučen hráč #35 Filip Svoboda družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání.
30:28
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #90 Jan Freml (5:2).
30:21
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #23 Václav Večeřa (4:2).
30:00
30:00
21:24
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář, asistoval #44 Vítězslav Lazar (3:2).
15:00
15:00
13:41
12:56
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #90 Jan Freml, asistoval #20 Petr Pospíšil (2:1).
07:52
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #35 Filip Svoboda, asistoval #99 Jáchym Navrátil (1:1).
03:01
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #3 Vu Pham Anh (1:0).