4:1
2:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 6:2
16. Ondřej Monsport, 19. Lukáš Michna, 20. Lukáš Michna, 30. Tomáš Kusz, 31. Vojtěch Frýdl, 42. Vojtěch Frýdl - 11. Ondřej Pastorek, 24. Jakub Rohel; rozhodčí: Radek Vybíhal - Andrej Bílek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Tomáš Kocián ?; po třetinách: 0:1, 4:1, 2:0;
45:00
41:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #13 Lukáš Michna (6:2).
30:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #15 Ondřej Holaň (5:2).
30:00
30:00
29:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Tomáš Kusz, asistoval #15 Ondřej Holaň (4:2).
23:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #89 Adam Horák (3:2).
22:20
Vyloučen hráč #5 Jakub Küffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
19:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #15 Ondřej Holaň (3:1).
18:18
15:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #15 Ondřej Holaň (1:1).
15:00
15:00
14:37
Vyloučen hráč #15 Lukáš Zelina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
10:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #34 Ondřej Pastorek bez asistence (0:1).
06:46
Vyloučen hráč #44 Richard Květák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.