1:1
3:1
- : -

Florbal Holešov - FBK Spartak Hluk C 4:5
26. Jiří Nedbal, 33. Jaroslav Valenta, 41. Michal Bartík, 41. Zdeněk Stibora - 4. Martin Kelíšek, 11. Martin Tuhý, 14. Martin Tuhý, 25. Tomáš Tuhý, 43. Pavel Rochovanský; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: David Janál ? - Marek Lukáš ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 3:1;
45:00
42:26
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #95 Pavel Rochovanský, asistoval #98 Martin Tuhý (4:5).
40:33
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #46 Zdeněk Stibora, asistoval #7 Jiří Nedbal (4:4).
40:09
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #41 Michal Bartík, asistoval #92 Dominik Krejčí (3:4).
38:56
Timeout FBK Spartak Hluk C
35:17
Vyloučen hráč #92 Dominik Krejčí družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání.
32:42
Vyloučen hráč #46 Zdeněk Stibora družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání.
32:06
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #74 Jaroslav Valenta, asistoval #46 Zdeněk Stibora (2:4).
31:37
Vyloučen hráč #5 Libor Hanák družstva FBK Spartak Hluk C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:41
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #7 Jiří Nedbal, asistoval #92 Dominik Krejčí (1:4).
24:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #87 Tomáš Tuhý, asistoval #98 Martin Tuhý (0:4).
24:58
A je to tady!!! Na tento okamžik čekal Martin Tuhý 16 let. Po jeho nahrávce se prosazuje jeho syn Tomáš Tuhý.
17:50
Hned při svém prvním kontaktu s míčem se málem prosadil nový člen hluckého C týmu Tomáš Králíček, jeho střela ovšem orazítkovala pouze břevno.
15:00
15:00
13:34
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #19 Jiří Chladný (0:3).
13:34
Po dvou rychlých nahrávkách se do prázdné brány prosazuje opět Martin Tuhý.
11:06
Po chybě holešovského obránce se svým typickým způsobem ze vzduchu prosazuje Martin Tuhý.
10:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #11 Martin Kelíšek (0:2).
09:06
Vyloučen hráč #18 David Nosek družstva FBK Spartak Hluk C na 2 minuty za sekání.
03:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #11 Martin Kelíšek, asistoval #95 Pavel Rochovanský (0:1).
03:37
Domácí jdou do zaslouženého vedení, když Martin Kelíšek po nahrávce matadora Pavla Rochovanského vymetl všechny pavučiny v brance holešovského golmana.