0:3
1:2
- : -

FBC Slavia Praha - FAT PIPE Traverza 1:5
17. Teodor Malý - 1. Sebastian Palatka, 6. Vladimír Prchlík, 10. Petr Šuráň, 15. Filip Kettner, 24. Petr Šuráň; rozhodčí: Dalibor Wijas - Julie Chaloupková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sébastien Blahynka -5 - Vojta Chromec ?; po třetinách: 0:3, 1:2;
26:00
23:48
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #33 Petr Šuráň, asistoval #47 Šimon Majer (1:5).
16:26
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #12 Teodor Malý bez asistence (1:4).
14:38
Vyloučen hráč #55 Jakub Švarc družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Filip Kettner, asistoval #84 Sebastian Palatka (0:4).
13:20
Vyloučen hráč #45 Vojtěch Klement družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra rukou.
13:00
13:00
09:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #33 Petr Šuráň, asistoval #99 Jan Řepka (0:3).
07:51
Vyloučen hráč #84 Sebastian Palatka družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za špatné střídání.
05:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #28 Vladimír Prchlík, asistoval #6 Vojtěch Bavlnka (0:2).
04:41
Vyloučen hráč #99 Jan Řepka družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
00:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #84 Sebastian Palatka, asistoval #47 Šimon Majer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Wijas a Julie Chaloupková.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza:
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Sébastien Blahynka; hráči v poli: Lukáš Plachý, Vojtěch Klement, Josef Tejkl, Teodor Malý, Filip Vincenc