2:5
4:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Panthers Praha BLACK 6:7pn
5. Ondřej Krouský, 7. David Karan, 21. Matěj Miclík, 24. Daniel Stuchlík, 24. Jáchym Ondráček, 24. Ondřej Krouský - 2. Matyáš Hroník, 5. Tomáš Kočovský, 6. Kryštof Uher, 11. Kryštof Uher, 11. Ondřej Kořínek, 17. Matyáš Sochůrek, N Tomáš Kočovský; rozhodčí: Daniel Kyndl - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Josef Lochman ? - Ondřej Beneš -6; po třetinách: 2:5, 4:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #88 Jáchym Ondráček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha BLACK hráč #9 Kryštof Uher a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #3 Matěj Miclík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha BLACK hráč #70 Tomáš Kočovský a vstřelil rozhodující gól (6:7).
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
25:59
Vyloučen hráč #64 David Karan družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
23:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #8 Ondřej Krouský, asistoval #3 Matěj Miclík (6:6).
23:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #88 Jáchym Ondráček, asistoval #3 Matěj Miclík (5:6).
23:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #87 Štěpán Michalec (4:6).
22:47
Vyloučen hráč #9 Kryštof Uher družstva Panthers Praha BLACK na 2 minuty za sekání.
20:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #87 Štěpán Michalec (3:6).
16:13
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #87 Matyáš Sochůrek, asistoval #15 Jan Kubíček (2:6).
13:00
13:00
10:51
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #23 Ondřej Kořínek, asistoval #14 Vojtěch Nevšímal (2:5).
10:03
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #9 Kryštof Uher, asistoval #70 Tomáš Kočovský (2:4).
06:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 David Karan, asistoval #3 Matěj Miclík (2:3).
05:35
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #9 Kryštof Uher, asistoval #19 Matyáš Hroník (1:3).
04:36
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #70 Tomáš Kočovský bez asistence (1:2).
04:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #8 Ondřej Krouský bez asistence (1:1).
01:28
Branku družstva Panthers Praha BLACK vstřelil #19 Matyáš Hroník, asistoval #15 Jan Kubíček (0:1).