1:3
2:2
- : -

FBC SLAVKOV B - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 3:5
22. Jakub Holomek, 29. Jakub Holomek, 36. Jakub Holomek - 19. Dominik Papp, 23. Lukáš Dočkal, 24. Dominik Papp, 33. Radek Zápařka, 35. Lukáš Dočkal; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:2 + Michal Jazejček OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Aleš Tvrdý -3; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:2;
39:00
35:23
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #12 Jakub Holomek, asistoval #10 Marcel Knesl (3:5).
34:34
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #22 Lukáš Dočkal bez asistence (2:5).
32:45
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #91 Radek Zápařka, asistoval #83 Dominik Papp (2:4).
28:29
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #12 Jakub Holomek bez asistence (2:3).
26:56
Vyloučen hráč #17 Michal Jazejček družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za hrubost.
26:56
Vyloučen hráč #17 Michal Jazejček družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:56
Vyloučen hráč #17 Michal Jazejček družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B - osobní trest.
26:00
26:00
23:55
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #3 Jan Kouba (1:3).
22:52
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #22 Lukáš Dočkal, asistoval #92 Dominik Tesař (1:2).
21:04
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #12 Jakub Holomek bez asistence (1:1).
18:16
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #92 Dominik Tesař (0:1).
13:00
13:00
07:53
Vyloučen hráč #15 Adam Wnetrzák družstva FBC SLAVKOV B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané B: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Petr Heroudek, David Kramoliš, Jan Kouba, Dominik Papp, Michal Jazejček