1:4
3:3
- : -

FBC Česká Skalice - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 5:10
12. Michal Fidler, 22. Michal Fidler, 34. Jiří Hrabík, 41. Michal Fidler, 44. Michal Fidler - 1. Lukáš Kvaček, 1. Jan Jirka, 15. Dominik Haž, 18. Pavel Macháček, 20. Viktor Ulip, 21. Pavel Macháček, 29. Lukáš Kvaček, 32. Lukáš Kvaček, 42. Vít Miler, 45. Lukáš Kvaček; rozhodčí: Lucie Krýslová - Daniel Suchý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Richter 17 - Karel Hašek 11; po třetinách: 1:3, 1:4, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:9
45:00
44:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #15 Petr Jiřička (5:10).
44:00
Hostující tým se spokojil s výsledkem a z toho těží domácí hráči.
43:29
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler bez asistence (5:9).
41:30
Tým hostí velice rychle  odpověděl vstřelením krásné branky.
41:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Vít Miler, asistoval #77 Lukáš Kvaček (4:9).
41:00
Tým domácách chytil druhý dech a snáží vrátit zpět do utkání.
40:38
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #99 Jan Pábel (4:8).
38:45
Tým domácí kontroluje přesilovou hru a má spoustu šancí.
38:06
Vyloučen hráč #77 Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
35:30
Hra se odehrává stále ve stejném duchu. Domácí brání a hosté útočí.
33:23
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #67 Daniel Postupa (3:8).
31:30
Domcí tým ve své třetině už jen stál čehož využili hosté několika křižnými přihrávkami z nichž poslední skončila v šibenici domácí brány.
31:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #17 Dominik Haž (2:8).
28:40
Hostům svědčí hra ve čtyřech a navyšují  rozdíl.
28:11
27:56
Vyloučen hráč #81 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání.
26:50
Hráči hostujícího týmu  některé akce příliš přehrávají bez golového efektu.
22:40
Tým hostí kontroluje přesilovou hru.
22:00
Vyloučen hráč #67 Daniel Postupa družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
21:40
Hosté se nechali ukolébat a očividně nejrychlejší hráč Česíké Skalice jim podruhé utekl.
21:08
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #9 Jiří Hrabík (2:6).
20:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Pavel Macháček bez asistence (1:6).
19:50
Domácí v malém počtu hráčů velice rychle dochází síly a jenom brání.
19:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip, asistoval #4 Jan Jirka (1:5).
18:24
Zápás nabírá velké obrátky.
17:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Pavel Macháček, asistoval #81 Jiří Hrobský (1:4).
14:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž, asistoval #2 Ondřej Kubeš (1:3).
12:01
Při jedno z ojedinělích úniků se domácím podařilo vstřelit gol.
11:37
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #67 Daniel Postupa (1:2).
11:09
Domácí se uzavřeli ve vlastní třetině a pokouší se o protiútoky.
10:07
Hráči hostí kontrolují hru.
07:30
Hra se odehrává převážně na straně domácích.
01:10
Domácí jsou od začátku při chuti a dávají jeden gol za druhým.
00:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #4 Jan Jirka bez asistence (0:2).