1:2
1:3
- : -

FBC Trutnov (DTJ) B - FBC Dobruška B 2:6
25. Jakub Bydžovský, 43. Petr Hepnar - 5. Vít Růžička, 16. Jan Černý, 26. Jan Černý, 37. Tomáš Adamec, 41. Jan Černý, 45. Jan Černý; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Kobylka 17 - Jan Červinka 13; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 3:7
45:00
44:18
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #48 David Kollert (2:6).
42:12
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #15 Petr Hepnar, asistoval #10 Roman Šauer (2:5).
42:04
Timeout FBC Trutnov (DTJ) B
40:54
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #20 Lukáš Chaloupka (1:5).
40:26
Vyloučen hráč #68 Josef Šmída družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za hrubost.
39:23
Vyloučen hráč #3 David Šamal družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za blokování florbalky.
36:11
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #12 Tomáš Adamec, asistoval #83 Tomáš Handa (1:4).
32:51
Vyloučen hráč #11 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za zvedání florbalky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:4
30:00
25:05
24:18
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #13 Jakub Bydžovský, asistoval #15 Petr Hepnar (1:2).
22:25
Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání.
21:03
Vyloučen hráč #13 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:57
Vyloučen hráč #18 Tomáš Večeřa družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání.
15:19
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #97 Matěj Grulich (0:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:12
15:00
07:58
Vyloučen hráč #68 Josef Šmída družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:50
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #90 Vít Růžička, asistoval #13 Matěj Velc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Adamová a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška B:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) B: brankář: Filip Kobylka; hráči v poli: Tomáš Sedláček, Jakub Bydžovský, Roman Šauer, Petr Hepnar