5:0
7:0
- : -

FBC Dobruška B - FBC Česká Skalice 16:1
1. Jan Čtvrtečka, 1. Pavel Hrabík, 3. David Kollert, 8. Jan Pábel, 16. David Kollert, 24. Tomáš Adamec, 28. Vít Růžička, 29. David Kollert, 30. Tomáš Handa, 32. Jan Čtvrtečka, 32. Václav Hrnčíř, 34. David Kollert, 35. Tomáš Handa, 37. Matěj Grulich, 40. Vít Růžička, 45. David Kollert - 10. Jan Šulc; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 4 - Petr Kovář 30; po třetinách: 4:1, 5:0, 7:0;
45:00
Střely ve 3. části: 18:0
45:00
44:59
David Kollert podtrhuje svůj dnešní famózní výkon.
44:53
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert bez asistence (16:1).
42:00
Nejzajímavější příbeh tohoto zápasu už je asi ten, jestli se Skalici podáři vystřelit na bránu, od 13. minuty utkání brankář Dobrušky moc zábavy nezažil.
39:48
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #90 Vít Růžička bez asistence (15:1).
36:44
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (14:1).
36:44
Souboj na dálku snipera Černého a playmakera Čtvrtečky vyrovnaný 4:4 na kanadské body.
34:56
Moc mě na to nebaví koukat, ale vsadím se, že kluci ze Skalice, to prožívájí hůř.
34:29
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #83 Tomáš Handa, asistoval #29 Václav Hrnčíř (13:1).
33:59
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert bez asistence (12:1).
31:30
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #29 Václav Hrnčíř, asistoval #83 Tomáš Handa (11:1).
31:30
Gól za flašku dorazil do branky Hvězd.
31:05
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #97 Matěj Grulich (10:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:0
30:00
29:59
Skóre na střely tuto třetinu bylo neskutečně vyrovnané.
29:02
28:42
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert, asistoval #97 Matěj Grulich (8:1).
28:42
Čtvrtečkova formace předvádí krásnou kombinaci bez Čtvrtečky.
27:54
Jakoby tu byl souboj mezi Brazílií a Německem.
27:43
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #90 Vít Růžička, asistoval #24 Martin Zajíček (7:1).
25:14
Přesilovka moc florbalové krásy opravdu nenabízí.
23:57
Vyloučen hráč #99 Jan Pábel družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:22
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #12 Tomáš Adamec, asistoval #29 Václav Hrnčíř (6:1).
22:34
Na "hvězdě" týmu domácích Janu Čtvrtečkovi je vidět hlad po bodech na každém střídáním.
15:10
Začáky třetin Skalice jsou na stejné úrovni jako vlastní góly.
15:07
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert, asistoval #84 Kamil Horný (5:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:5
15:00
09:26
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #80 Jan Šulc, asistoval #56 Marek Hána (4:1).
09:00
Tak na branky to máme 2:2, ovšem na tabuli je skóre 4:0.
07:55
Vlastní branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #99 Jan Pábel (4:0).
04:19
Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:04
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (3:0).
00:21
Vlastní branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #8 Pavel Hrabík (2:0).
00:14
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #48 David Kollert (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Adamová a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Dominik Skalický, Jan Pábel, Jan Šulc, Ondřej Lukavský, Jakub Brejcha