0:1
1:1
- : -

Finance Novák FBK Jičín B - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:3
11. Tomáš Houška, 15. Tomáš Ouhrabka, 38. Tomáš Valkoun - 7. Vilém Zábranský, 30. Lukáš Turek, 40. David Nossek; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 17 - Matyáš Klázar 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 5:4
45:00
39:26
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #99 David Nossek bez asistence (3:3).
37:43
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #23 Denis Lenfeld (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:12
30:00
29:19
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #1 Matyáš Klázar (2:2).
20:10
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:4
15:00
14:21
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (2:1).
10:09
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #21 Lukáš Kotula (1:1).
06:25
Vyloučen hráč #21 Matěj Hnízdil družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
06:05
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #20 Vilém Zábranský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Jakub Novotný, Vilém Zábranský, Filip Jech, Daniel Holubec, David Nossek