1:4
2:2
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FTC Vysoké Mýto 3:13
19. Veronika Štěpánská, 39. Laura Šulcová, 43. Denisa Jechová - 5. Andrea Šedová, 7. Kristýna Kršková, 9. Kateřina Vaňásková, 10. Andrea Šedová, 10. Denisa Peroutková, 12. Tamara Adámková, 15. Renée Elizabeth Hozáková, 18. Denisa Peroutková, 19. Tamara Adámková, 23. Andrea Šedová, 24. Denisa Peroutková, 33. Tamara Adámková, 41. Tamara Adámková; rozhodčí: Jiří Němec - Matěj Kourek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 6, Marie Pilařová 16 - Nikola Dlouhá 22; po třetinách: 0:7, 1:4, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:16
45:00
43:30
Hráčka č. 12 Spurná Kristýna zachránila Vysoké Mýto od golu před prázdnou brankou
42:46
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
42:46
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #19 Laura Šulcová (3:13).
41:15
Hráčka č. 44 Grundová Barbora přerušila střelu protihráče
40:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková, asistoval #33 Andrea Šedová (2:13).
39:51
Vyloučen hráč #27 Soňa Štěpánská družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
38:49
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Laura Šulcová, asistoval #17 Denisa Jechová (2:12).
38:49
Tým Trutnova prolomil obranu protihráče a dává gol
33:45
Pilařová Marie vychytala střelu Vysokého Mýta
32:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková, asistoval #12 Kristýna Spurná (1:12).
23:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Denisa Peroutková, asistoval #94 Nikola Dlouhá (1:11).
23:33
Střídání brankáře. Nový brankář #24 Marie Pilařová družstva FBC Trutnov (DTJ)
22:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Andrea Šedová, asistoval #2 Tamara Adámková (1:10).
20:55
Veronika Burdiláková vyhazuje míček do obraného pásma protihráče a nabízí tak střele na bránu
18:24
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #6 Veronika Štěpánská, asistoval #17 Denisa Jechová (1:9).
14:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #13 Renée Elizabeth Hozáková, asistoval #2 Tamara Adámková (0:7).
13:49
Vyloučen hráč #9 Klára Vocásková družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká florbalka.
13:00
Vysoké Mýto zatím úspěšně odolává přesilovce Trutnova
12:04
Vyloučen hráč #33 Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
11:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková z trestného střílení (0:6).
09:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Denisa Peroutková, asistoval #89 Míla Řehůřková (0:5).
09:30
08:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Kateřina Vaňásková bez asistence (0:3).
07:30
Tým Trutnova tlačí protihráče do obraného pásma
06:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Kristýna Kršková, asistoval #11 Denisa Peroutková (0:2).