0:0
2:2
- : -

FBC Dobruška - Dobré B - HAGA Ladies Pardubice 5:3
5. Barbora Fingerová, 6. Nicol Hrnčířová, 11. Hedvika Rohlenová, 34. Barbora Fingerová, 43. Markéta Hanušová - 9. Jana Chabadová, 34. Lenka Kubaštová, 44. Jana Sochová; rozhodčí: David Richter - Milan Sokol; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 25 - Michaela Janovská 17; po třetinách: 3:1, 0:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:9
45:00
43:44
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #62 Jana Sochová, asistoval #27 Alžběta Lejsková (5:3).
42:00
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #9 Markéta Hanušová, asistoval #69 Lucie Novotná (5:2).
39:19
Vyloučen hráč #69 Lucie Novotná družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za blokování florbalky.
33:41
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová, asistoval #12 Anna Křížová (4:2).
33:41
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #3 Lenka Kubaštová, asistoval #16 Jana Chabadová (3:2).
10:04
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #23 Hedvika Rohlenová, asistoval #69 Lucie Novotná (3:1).
08:51
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #16 Jana Chabadová, asistoval #20 Nikola Procházková (2:1).
05:49
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #3 Nicol Hrnčířová, asistoval #12 Anna Křížová (2:0).
04:03
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová, asistoval #3 Nicol Hrnčířová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Milan Sokol.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Ladies Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Hana Černá, Tereza Sýkorová, Kateřina Fišerová, Jana Chabadová, Alžběta Lejsková