2:2
3:2
- : -

HAGA Ladies Pardubice - FTC Vysoké Mýto 7:5
3. Kateřina Fišerová, 14. Dana Zajíčková, 16. Kateřina Fišerová, 29. Lenka Kubaštová, 41. Lenka Kubaštová, 44. Kateřina Kardosová, 45. Jana Sochová - 12. Lucie Večeřová, 20. Denisa Peroutková, 28. Kristýna Kršková, 37. Kristýna Spurná, 45. Tamara Adámková; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michaela Janovská 5 - Tereza Černá 8; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:2;
44:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková, asistoval #33 Andrea Šedová (7:5).
44:17
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #29 Jana Sochová, asistoval #27 Alžběta Lejsková (7:4).
43:47
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #88 Kateřina Kardosová, asistoval #3 Lenka Kubaštová (6:4).
41:14
Timeout FTC Vysoké Mýto
40:53
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #3 Lenka Kubaštová, asistoval #11 Veronika Lacioková (5:4).
36:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Kristýna Spurná, asistoval #2 Tamara Adámková (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:7
30:00
28:57
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #3 Lenka Kubaštová, asistoval #88 Kateřina Kardosová (4:3).
27:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Kristýna Kršková, asistoval #33 Andrea Šedová (3:3).
20:38
Vyloučen hráč #33 Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
19:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Denisa Peroutková bez asistence (3:2).
15:49
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Fišerová, asistoval #27 Alžběta Lejsková (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:3
15:00
13:51
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková, asistoval #23 Kateřina Fišerová (2:1).
11:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #2 Tamara Adámková (1:1).
11:14
Vyloučen hráč #12 Hana Černá družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
02:41
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Fišerová, asistoval #29 Jana Sochová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích HAGA Ladies Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Tereza Sýkorová, Hana Černá, Jana Chabadová, Lenka Kubaštová, Kateřina Fišerová