3:1
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - HAGA Ladies Pardubice 7:4
5. Adéla Kotvasová, 18. Zuzana Malá, 22. Nathálie Sodomková, 30. Nathálie Sodomková, 31. Nathálie Sodomková, 42. Adéla Ficková, 42. Adéla Ficková - 19. Kateřina Fišerová, 21. Kateřina Fišerová, 27. Jana Sochová, 41. Kateřina Kardosová; rozhodčí: Lukáš Filípek - Pavel Špryňar; vyloučení: 2 + Zuzana Malá OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Dusová 27 - Michaela Janovská 32; po třetinách: 1:0, 3:3, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 13:10
45:00
41:16
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #11 Adéla Ficková, asistoval #20 Nathálie Sodomková (7:4).
41:04
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #11 Adéla Ficková, asistoval #12 Adéla Kotvasová (6:4).
40:51
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #88 Kateřina Kardosová, asistoval #20 Nikola Procházková (5:4).
37:15
Vyloučen hráč #11 Adéla Ficková družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
30:43
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathálie Sodomková, asistoval #12 Adéla Kotvasová (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:12
30:00
29:43
26:17
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #29 Jana Sochová, asistoval #20 Nikola Procházková (3:3).
26:17
Vyloučen hráč #16 Zuzana Malá družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
26:17
Vyloučen hráč #16 Zuzana Malá družstva FbC Skuteč - osobní trest.
21:44
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathálie Sodomková, asistoval #11 Adéla Ficková (3:2).
20:27
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Fišerová, asistoval #20 Nikola Procházková (2:2).
18:54
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Fišerová bez asistence (2:1).
17:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #16 Zuzana Malá, asistoval #17 Dominika Milfeitová (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:9
15:00
09:41
Vyloučen hráč #42 Aneta Drápalíková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky.
04:23
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #12 Adéla Kotvasová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Ladies Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Nikola Procházková, Dana Zajíčková, Lenka Kubaštová, Jana Chabadová, Kateřina Fišerová