1:1
2:2
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - HAGA Ladies Pardubice 5:5
8. Barbora Grundová, 15. Denisa Jechová, 24. Nikola Kobrlová, 38. Laura Šulcová, 43. Laura Šulcová - 13. Dana Zajíčková, 14. Aneta Drápalíková, 20. Kateřina Fišerová, 38. Nikola Procházková, 42. Jana Sochová; rozhodčí: Lukáš Filípek - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Marie Pilařová 19 - Michaela Janovská 13; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:5
45:00
42:48
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Laura Šulcová, asistoval #37 Eliška Zuzánková (5:5).
41:29
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #29 Jana Sochová, asistoval #42 Aneta Drápalíková (4:5).
37:15
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Laura Šulcová, asistoval #20 Anežka Kábrtová (4:4).
37:05
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková, asistoval #55 Dana Zajíčková (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:9
30:00
24:40
Vyloučen hráč #44 Barbora Grundová družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
23:46
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #22 Nikola Kobrlová bez asistence (3:3).
20:39
Vyloučen hráč #11 Veronika Lacioková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
19:32
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Fišerová, asistoval #55 Dana Zajíčková (2:3).
16:44
Vyloučen hráč #22 Nikola Kobrlová družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:10
15:00
14:36
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #6 Denisa Jechová, asistoval #27 Soňa Štěpánská (2:2).
13:25
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #42 Aneta Drápalíková, asistoval #20 Nikola Procházková (1:2).
12:22
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková, asistoval #23 Kateřina Fišerová (1:1).
07:36
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #44 Barbora Grundová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Ladies Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Nikola Procházková, Jana Chabadová, Kateřina Fišerová, Tereza Sýkorová, Lenka Kubaštová