0:4
3:2
- : -

IBK Hradec Králové B - FbK Orlicko-Třebovsko 5:6
10. Tereza Rejmanová, 11. Vendula Volejníková, 34. Lenka Řezníčková, 38. Karolína Kovářová, 43. Lenka Řezníčková - 19. Lucie Kubištová, 25. Dita Špatenková, 26. Lucie Fárníková, 29. Lucie Fárníková, 37. Klára Konečná, 41. Lucie Kubištová; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Žídková 12 - Sára Zwesperová 15; po třetinách: 2:0, 0:4, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:6
45:00
44:53
Timeout IBK Hradec Králové B
44:15
IBK se v závěru v šesti drží na útočné polovině. Šance jsou, góly zatím nepřichází.
42:34
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #33 Lenka Řezníčková, asistoval #35 Anna Miholová (5:6).
42:34
Řezníčková pálí ze standartky u mantinelu a míček proletěl až do sítě.
40:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #5 Lucie Fárníková (4:6).
40:42
Kubištová využívá protiútok hostí.
39:40
Šarounová v sama na branku hostí, ale bohužel trefuje pouze hruď golmanky.
37:18
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #58 Karolína Kovářová, asistoval #33 Lenka Řezníčková (4:5).
37:18
Kovářová rychle odpovídá a opět tu máme rozdíl jedné branky. IBK pokračuje v tlaku.
36:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #69 Klára Konečná, asistoval #98 Kristýna Šedová (3:5).
36:48
Po několika šancích domácích se z protiútoku prosazují hosté.
33:18
33:18
Řezníčková snižuje na rozdíl jedné branky a zadělává na zajímavý závěr zápasu.
33:00
OT hrozí z rychlých protiútoků
31:45
Domácí hráčky vstoupily do závěrečné třetiny aktivněji. Soupeřky je zastavují jen za cenu faulů.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
28:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #98 Kristýna Šedová (2:4).
28:10
OT v druhé třetině otáčí zápas ve svůj prospěch a to zejména díky efektivitě v zakončení.
25:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková bez asistence (2:3).
24:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #27 Dita Špatenková, asistoval #5 Lucie Fárníková (2:2).
24:02
Nedáš, dostaneš zafungovalo. Hráčky IBK neproměnily dvě slibné šance, zatímco OT z protiútoku trestá.
22:20
Hezké zákroky brankařek na obou stranách.
21:11
Žídková parádním výhozem startuje Miholovou a útok domácích zastavuje až golmanka hostí.
18:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #25 Lucie Baciu (2:1).
18:39
Kubištová v brankovišti usměrňuje do branky střelu od obránců a snižuje na rozdíl jedné branky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:5
15:00
10:18
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #21 Vendula Volejníková, asistoval #34 Kristýna Jiřičná (2:0).
10:18
Volejníková se nejlépe zorientovala ve skrumáži v brankovišti a zvyšuje na dvoubrankový rozdíl.
09:50
Zápas začíná nabírat na obrátkách a šance přichází na obou stranách.
09:31
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #36 Tereza Těšitelová (1:0).