0:1
1:1
- : -

HAGA Ladies Pardubice - IBK Hradec Králové B 3:3
3. Jana Chabadová, 14. Kateřina Kardosová, 42. Nikola Procházková - 3. Vlasta Tomečková, 30. Pavla Neumannová, 45. Lenka Řezníčková; rozhodčí: Lukáš Drahný - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kamila Marková 18 - Anna Kunčíková 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1;
75:00
Hradec v posledí minutě vyrovnává a utkání tak končí 3:3
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
44:32
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #33 Lenka Řezníčková, asistoval #4 Vlasta Tomečková (3:3).
43:25
Vyloučen hráč #39 Kateřina Hušková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
43:25
Síly na palubovce se vyrovnají
43:00
Lze očekávat drama, Haga se teď bude muset bránit hradecké přesilovce
42:47
Vyloučen hráč #12 Hana Černá družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
41:01
Timeout IBK Hradec Králové B
41:01
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková bez asistence (3:2).
41:01
Nikola Procházková vzala situaci do svých rukou. Po úspěšném odebrání míčku se hnala obrovskou rychlostí směrem k brance soupeře a nekompromisně a 20 nad led posílá Hagu do vedení
39:53
Obrovská šance HAGY, skóre však  zůstáva nezměněné

36:06
Jedna z hradeckých střelkyň nyní živelně hovoří se svýmy spoluhráčkami, uvidíme jaký vliv bude tato debata mít na obraz hry
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:4
30:00
29:24
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #23 Pavla Neumannová, asistoval #34 Kristýna Jiřičná (2:2).
29:24
Hradecká lvice s číslem 23 právě vymetla všechny pavučinky, které v horních rozích branky  vytvořil náš pavouček Pepa
27:44
Druhá třetina nám zatím moc z florbalového umění nenabídla
19:48
Golmanka z města pod Bílou věží si připusije zákrok v podobě tzv. jablíčka - zdravíme vrcholového manažera
13:14
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #88 Kateřina Kardosová, asistoval #3 Lenka Kubaštová (2:1).
13:14
Pardubická střídačka nyní nezaregistrovala vstřelený gól a až s velikým odstupem se ozvalo "JO?"
07:45
Chybu v rozehrávce Hagy nyní musela řešit až golmanka, která hradeckým sebrala jasný gól
07:14
Sledujeme boj o střední pásmo
02:48
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #16 Jana Chabadová, asistoval #42 Aneta Drápalíková (1:1).
02:48
A máme tu vyrovnání. Pomyslné svíčky na adventním věnci jsou, v podobě gólů, zapalovány s předstihem
02:30
Haga přestála úvodní tlak a usadila se v útočném pásmu, poté však z protiútoku inkasuje
02:16
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #4 Vlasta Tomečková, asistoval #58 Karolína Kovářová (0:1).
00:32
Hradec začíná aktivně

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Drahný a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové B:
00:00
Line-up domácích HAGA Ladies Pardubice: brankář: Kamila Marková; hráči v poli: Nikola Procházková, Dana Zajíčková, Jana Chabadová, Alžběta Lejsková, Lenka Kubaštová
00:00
Vítáme fanoušky dobrého florbalu, přejeme krásnou 1. adventní neděli. Za malou chvíli začne východočeské derby, lze očekávat napínavé utkání a spoustu krásných florbalových okamžiků