1:0
6:2
- : -

SOKOLI Pardubice U50/B - FBC TJ Draci Lanškroun 15:2
5. Adam Plachý, 8. Adam Filip, 8. Tomáš Kubíček, 10. Filip Hoffman, 12. Karel Brychta, 13. Filip Oliva, 14. Adam Plachý, 15. Karel Brychta, 28. Adam Filip, 34. Karel Brychta, 35. Jiří Smolík, 37. Adam Filip, 41. Filip Oliva, 41. Tomáš Kubíček, 45. Ondřej Vichr - 37. David Slouka, 39. Martin Řehák; rozhodčí: Václav Křepelák - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Daniel Paar 8 - Matěj Maršík 10; po třetinách: 8:0, 1:0, 6:2;
45:00
Střely ve 3. části: 9:3
45:00
44:40
Pardubice si poslední chvilky opravdu užívají, snaží se skóre ještě navýšit
44:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr, asistoval #41 Tomáš Kubíček (15:2).
43:19
Timeout FBC TJ Draci Lanškroun
40:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #19 David Trojan (14:2).
40:50
Porada nepřinesla ovoce, pouze 1 střelu na bránu
40:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #27 Filip Oliva, asistoval #41 Tomáš Kubíček (13:2).
40:03
Uvidíme, co nás čeká po poradě v závěrečných minutách, zatím vidíme útočné akce na obou stranách
38:08
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #55 Martin Řehák, asistoval #66 Michal Pfeifer (12:2).
36:59
Hráč Lanškrouna se chvíli sám divil, že gól padl, o to větší radost ale tým měl
36:54
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #9 David Slouka bez asistence (12:1).
36:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #46 Adam Filip, asistoval #14 Karel Brychta (12:0).
36:13
Nadvládu ve hře opět přebírají Pardubice, Lanškroun má 1 střelu na bránu
34:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #11 Jiří Smolík bez asistence (11:0).
33:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #14 Karel Brychta, asistoval #12 Ondřej Vichr (10:0).
32:00
Vyloučen hráč #9 David Slouka družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
27:58
Pozvolnější mezikru nám rozčísnul devátý gól do horního růžku. Pardubice opět začínají dravěji útočit.
27:51
25:40
Žádné zajímavé akce, oba týmy se však snaží
16:56
Lanškroun 3 střely na bránu, Pardubice zatím 0
15:56
Vyloučen hráč #11 Jiří Smolík družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání.
14:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #14 Karel Brychta, asistoval #10 Filip Hoffman (8:0).
13:36
Vyloučen hráč #6 Dominik Morávek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
13:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý bez asistence (7:0).
13:13
Brankář Pardubic zatím nevyužit
12:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #27 Filip Oliva, asistoval #55 Adam Plachý (6:0).
11:41
11:41
Florbal se hraje pouze na Pardubické straně. Lanškroun se zatím nedostal ke střele
10:48
09:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #12 Ondřej Vichr (4:0).
08:51
Pardubice zatím vedou 6:0 ve střelách na bránu
07:25
Pardubice mají zatím znatelně navrch
07:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #55 Adam Plachý (3:0).
07:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #46 Adam Filip, asistoval #10 Filip Hoffman (2:0).
04:01
01:47
Hráč Pardubic nestíhá rychlost protihráče a padá
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Tomáš Bureš, Robert Vranka, Michal Pfeifer, Dominik Morávek