2:1
3:0
- : -

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 10:2
1. Michal Zaplatílek, 2. Jiří Kramer, 15. Vojtěch Pršala, 15. Vojtěch Pršala, 15. František Lahučký, 21. Filip Frýda, 22. Jiří Kramer, 35. Michal Skrovný, 35. Filip Frýda, 41. Zbyněk Zejda - 4. Jakub Rajnštajn, 23. Jan Netušil; rozhodčí: Václav Křepelák - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:6; využití: 4:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Vojtěch Mikšík 11 - Ondřej Novotný 17; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 10:4
45:00
44:49
Ubals posílají vítězný pozdrav V. Pršalovi do Anglie
43:05
Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:11
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #10 František Lahučký (10:2).
34:46
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (9:2).
34:29
Vyloučen hráč #13 Jan Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za hra rukou.
34:14
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #10 František Lahučký (8:2).
34:14
Špindl si přesilovky užívá a pochvaluje
33:56
Hra je klidná, Špindl zkouší vymyslet závěrečnou akci
32:46
Vyloučen hráč #97 David Matyáš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
22:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #4 Jan Netušil, asistoval #91 David Lauterbach (7:2).
21:28
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #29 Michal Skrovný (7:1).
21:10
Vyloučen hráč #90 Tomáš Kmoch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
15:38
Vyloučen hráč #77 Vojtěch Pršala družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:3
15:00
14:45
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #11 Filip Frýda (5:1).
14:37
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #29 Michal Skrovný (4:1).
14:08
14:00
Týmy jsou živé, zkoušejí. Ve střelách na bránu vede Špindl
06:20
Zaplatílek tělem hezky zabránil gólu
03:57
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #89 Jakub Rajnštajn, asistoval #88 Štěpán Appl (2:1).
03:57
První ránu brankář odrazil, míček však zamířil zpět k hráči a ten se trefil do volného místa
03:30
Ubals rychle využívají ztráty míčku protihráče a snaží se útočit
01:45
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #10 František Lahučký (2:0).
00:20
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #29 Michal Skrovný (1:0).
00:20
00:20
Ubals střílí gól, ale brána je sražená a brankář se nezvedá
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice B:
00:00
Line-up domácích Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí: brankář: Vojtěch Mikšík; hráči v poli: Tomáš Havlík, Zbyněk Zejda, Michal Skrovný, Michal Zaplatílek, Vojtěch Pršala