45:00
Střely ve 3. části: 10:10
45:00
44:55
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #4 Michal Talacko (4:7).
44:55
Radek Filipi už pouze upravil skóre na konečných 4:7
42:50
i přes skvělou hru SPV štěstí přeje spíše hostům a prohlubují skóre, nyní vedou již o 4 góly
41:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (3:7).
40:44
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #35 Ondřej Kabelka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:6).
40:00
Evžen Vokál podržel SPV fantastickým zákrokem
37:40
hráči Spv Pardubice bezpečně přečkali oslabení, a hned se vydávají do útoku zvrátit dosavadní skóre utkání
35:19
Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:08
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #23 Miloslav Zavoral (3:5).
33:27
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:5).
32:58
Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky.
29:59
konec druhé třetiny a skóre je stále příznivější pro hosty, uvidíme zda se to domácím podaří změnit v další třetině
26:45
hosté početní výhodu nevyužívají
25:36
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Kubant družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
22:14
skvělou akci předvedl domácí Radek Filipi
21:40
brankovou konstrukci z velké vzdálenosti míčkem orazítkoval Martin Pova
21:23
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #30 Radek Filipi (2:4).
21:23
Martin Pova využívá početní výhody
20:50
Spv Pardubice hrají po četných vyloučení protihráčů přesilovku 5 na 3
20:25
Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka.
19:31
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky.
18:03
Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
16:27
Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:9
15:00
14:46
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:4).
14:20
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #35 Ondřej Kabelka (1:3).
13:52
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #87 Matěj Kourek, asistoval #80 Martin Pova (1:2).
06:57
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
05:57
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Jan Štál, asistoval #96 František Novák (0:2).
00:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (0:1).