0:4
2:2
- : -

FBC Dobruška - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 5:6
1. Matěj Grulich, 8. Jan Čtvrtečka, 11. Matěj Grulich, 40. Jan Čtvrtečka, 41. Aleš Moravec - 16. Filip Frýda, 20. Michal Skrovný, 28. Filip Frýda, 30. František Lahučký, 41. Michal Skrovný, 45. Filip Frýda; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:4 + Filip Frýda 4; využití: 3:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Robert König 7, Vladislav Jiroud 1, Robert König -2 - Miroslav Jašík 15; po třetinách: 3:0, 0:4, 2:2;
Komentář domácích Jirák Jan (Trenér):
Vyrovnaný zápas, gratulujeme soupeři.
Komentář hostů Havlík Tomáš (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas, slušně vedený, v tempu, nakonec rozhodlo, že sklapla Csaplárova past. Děkujeme soupeři.
45:00
Střely ve 3. části: 9:4
45:00
44:37
Dobruška jde do šesti.
44:23
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (5:6).
41:10
A máme opět srovnáno! Sledujeme velmi napínavé utkání.
40:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #97 Matěj Grulich (5:5).
40:30
Vyrovnané skóre vydrželo jen chvíli. Hráč Vrchlabí s číslem 29 trefuje šibenici.
40:28
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #9 Tomáš Havlík (4:5).
40:00
A je srovnáno!
39:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (4:4).
38:35
Dobruška by potřebovala svou přesilovou hru využít, aby ještě mohla usilovat o vítězství v zápase.
38:16
Vyloučen hráč #29 Michal Skrovný družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování florbalky.
37:22
Hlašené další vyloučení na straně Vrchlabí.
35:01
Vyloučen hráč #96 Jiří Kramer družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
34:21
Výhoda vyloučení pro Dobrušku.
32:49
Dobruška teď vyvíjí tlak na soupeřovu branku.
30:01
Vrchlabí se podařilo ve druhé třetině zápas otočit ve svůj prospěch. Uvidíme, co nabídne poslední třetina.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:11
30:00
29:53
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #21 Zdeněk Batěk (3:4).
29:01
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
27:17
27:17
Zdá se, že hra 4 na 4 vyhovuje spíš Vrchlabí.
26:48
Vyloučen hráč #87 Adam Kováč družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
26:03
Vyloučen hráč #8 Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
24:46
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Robert König družstva FBC Dobruška
24:45
Trestné střílení družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí neproměnil #8 Michal Zaplatílek.
24:45
Střídání brankáře. Nový brankář #77 Vladislav Jiroud družstva FBC Dobruška
24:45
Hráč Dobrušky zahrál rukou a bude z toho trestné střílení pro Vrchlabí.
19:47
Vrchlabí snižuje náskok Dobrušky a celkově teď Dobrušku tlačí.
19:37
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #10 František Lahučký (3:2).
17:37
Brankář Dobrušky teď podržel svůj tým.
15:15
Vrchlabí přesilovou hru využívá krásnou střelou.
15:14
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #29 Michal Skrovný (3:1).
13:40
Přesilovou hru si teď vyzkouší i Vrchlabí.
13:29
Vyloučen hráč #88 Marek Matějů družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
10:15
Vyšší trest hostů Dobruška využívá hned v první části. Uvidíme, jestli využijí i druhou dvojku.
10:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (3:0).
09:27
Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2+2 minuty za hrubost.
07:16
První přesilová hra zápasu končí gólem.
07:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #4 Václav Oubrecht (2:0).
06:19
Vyloučen hráč #21 Zdeněk Batěk družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
02:59
Hráč Vrchlabí č. 96 trefuje pouze horní tyčku.
00:58
Přečíslení 3 na 1 končí hned gólem.
00:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #88 Marek Matějů (1:0).