1:1
3:4
- : -

Sokol Předměřice n/L - Florbal Primátor Náchod B 5:6
8. Pavlína Divišová, 17. Lukáš Michalička, 33. Josef Marcaník, 35. Lukáš Michalička, 39. Pavel Hlaváček - 13. Marek Flašar, 23. Martin Macek, 32. Lukáš Bouček, 36. Lukáš Bouček, 42. Samuel Siwula, 44. Jakub Kratochvíl; rozhodčí: Erik Zoubek - Ondřej Jiránek; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Volf 12 - Lukáš Kašpar 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:7
45:00
44:40
Předměřice zkouší v šesti.
43:36
Tento zápas není ideální pro Předměřického brankáře.
43:35
Timeout Sokol Předměřice n/L
43:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #33 Jakub Kratochvíl, asistoval #25 Martin Macek (5:6).
42:05
Vyloučen hráč #13 Adam Louda družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
41:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #67 Samuel Siwula, asistoval #25 Martin Macek (5:5).
38:10
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #12 Pavel Hlaváček bez asistence (5:4).
35:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Lukáš Bouček, asistoval #67 Samuel Siwula (4:4).
35:03
Vedení netrvalo dlouho, Náchod využil přesilové hry
34:23
Po krásném samostatném úniku v oslabení jdou Předměřice do vedení.
34:22
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Lukáš Michalička bez asistence (4:3).
33:08
Vyloučen hráč #21 Filip Peremský družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #8 Josef Marcaník, asistoval #2 Šimon Zemánek (3:3).
31:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Lukáš Bouček z trestného střílení (2:3).
22:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #25 Martin Macek, asistoval #21 Petr Hencl (2:2).
19:48
Vyloučen hráč #77 František Krtička družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
16:59
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Lukáš Michalička, asistoval #77 František Krtička (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:6
15:00
12:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #28 Marek Flašar z trestného střílení (1:1).
12:13
Hráč v brankovišti, máme tu trestné střílení Náchoda.
07:29
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #31 Pavlína Divišová, asistoval #13 Adam Louda (1:0).
07:28
Po tomto gólu potřebuje Předměřický brankář síťku mezi nohy.
00:37
Vyloučen hráč #6 Lukáš Bouček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
00:37
Ostrý a nebezpečný zákrok od kapitána hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erik Zoubek a Ondřej Jiránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Lukáš Bouček, Martin Macek, Petr Hencl, Jakub Kratochvíl, Lukáš Venclík