1:3
1:3
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Finance Novák FBK Jičín 3:6
2. Tomáš Chleborád, 17. Ondřej Hnízdil, 31. Jakub Strasser - 14. Jakub Chalupa, 18. Lukáš Patzelt, 24. Lukáš Patzelt, 28. Vít Černý, 33. Adam Chalupa, 35. Michal Kopecký; rozhodčí: Michal Lerch - Antonín Appl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Soukup 11 - Matěj Slavík 5; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:3;
36:00
Střely ve 3. části: 3:6
36:00
34:47
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Michal Kopecký bez asistence (3:6).
34:06
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
32:16
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #8 Lukáš Patzelt (3:5).
30:52
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #10 Jakub Strasser, asistoval #77 Ondřej Hnízdil (3:4).
30:25
Vyloučen hráč #8 Tereza Turková družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za špatné střídání.
27:20
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #8 Lukáš Patzelt (2:4).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 3:9
24:00
23:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt bez asistence (2:3).
17:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (2:2).
16:18
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #77 Ondřej Hnízdil bez asistence (2:1).
16:16
Vyloučen hráč #14 Vladimír Kupec družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
13:22
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #40 Jakub Chalupa, asistoval #16 Patrik Ponikelský (1:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 2:2
12:00
11:20
Vyloučen hráč #4 Martin Drholec družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra rukou.
01:29
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Tomáš Chleborád bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lerch a Antonín Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Jan Soukup; hráči v poli: Tereza Turková, Ondřej Hnízdil, Šimon Karlík, Jakub Strasser, Tomáš Chleborád