0:0
3:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko B - Finance Novák FBK Jičín 4:2
10. Filip Mareš, 32. Ondřej Plašil, 34. Matyáš Kvapil, 36. Matyáš Kvapil - 30. Vít Černý, 35. Vojtěch Linhart; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 35 - Matěj Slavík 14; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:2;
36:00
Střely ve 3. části: 9:12
36:00
35:49
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #28 Matyáš Kvapil bez asistence (4:2).
34:57
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #43 Vojtěch Linhart, asistoval #8 Lukáš Patzelt (3:2).
34:57
Poslední minuta do konce a Jičín stále prohrává o 1 gól..To bude jeětě zajímavé
34:29
Jičín v ŠESTI !
34:11
Neuvěřitelné. O polovinu méně střel, ale o dva góly náskok. Velmi napínavý zápas.
33:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #87 Ondřej Plašil (3:1).
32:16
Timeout Finance Novák FBK Jičín
31:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Ondřej Plašil bez asistence (2:1).
31:10
Nekompromisní šíba Plašila do pravého horního rohu. Štěstí přeje více jejich straně.
29:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (1:1).
29:55
A máme to tu. Skóre je vyrovnané a do konce zápasu zbývá posledních 6 minut.
26:14
No, nepodařilo se.
24:14
Vyloučen hráč #87 Ondřej Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za blokování florbalky.
24:14
A další přesilovka. Podaří se Jičínu konečně dostat míček za záda Šlesingera?
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 3:13
24:00
23:59
Musíme poznamenat, že Orlická naděje, je momentálně jejich gólman. A to ohromně.
20:56
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Linhart družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
20:50
Tenhle zápas se Jičínu hold gólově moc nedaří
18:59
Vyloučen hráč #16 Petr Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
17:47
Počet střel Jičína vůči Orlicku absolutně neodpovídá brankovému skóre
15:30
Zvoní tyč orlické brány
14:55
Jičínu se stále daří udržet na útočné polovině už skoro třetí minutou, ale nedokážou prostřelit brankáře či se dostat do velkého brankoviště.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:12
12:00
11:45
Do třetice všeho "špatného" se nepovedlo trefit Jičínu prázdnou branku.
09:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #41 Filip Mareš, asistoval #16 Petr Plašil (1:0).
09:47
Sice Jičín neustále tlačil, ale Orlicku se podařilo dříve prosadit ze středu hřiště a začali hrát ve vyšším tempu.
09:22
Orlicko má veliké potíže se dostat na útočnou polovinu
08:15
Teď měl Jičín jasnou gólovku, bohužel se nepovedlo dostat míček za záda brankáře.
06:17
Tohle bude ještě velmi zajimavý zápas.
04:48
Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za bránění ve hře.