1:0
3:0
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky 5:1
11. Natálie Trpišovská, 28. Natálie Trpišovská, 32. Veronika Fišerová, 37. Barbora Forštová, 42. Natálie Trpišovská - 13. Adéla Hanesová; rozhodčí: Ondřej Jákl - Michal Lerch; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Sofie Trýnohová 8 - Karolína Berousková 28; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 14:3
45:00
44:43
V závěru třetiny zde máme střelu Kolína, která letí mimo branku.
43:39
Tyčka teď opět zazvonila od kolínské branky. Dobře postavená klec je základ.
42:51
Očekávaly jsme změnu hry po Timeoutu Kolína, ale hra probíhá stále ve stejném tempu a Kutná hora je stále na koni.
41:45
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky
41:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Natálie Trpišovská bez asistence (5:1).
38:22
Kutná hora se teď rozjela a vysílá jednu střelu za druhou. Holky chtějí přidat další gól, to je na jejich odhodlání vidět.
36:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Barbora Forštová, asistoval #10 Dominika Němcová (4:1).
36:32
Rychlá kombinace před kolínskou brankou a máme tu další krásný gól, který vymetl pavučinky v levém horním růžku. Krásná práce Barči a Domči v předbrankovém prostoru.
35:35
Nepřesné nahrávky na obou stranách stojí hráčky zbytečné síly, které pak chybí v osobních soubojích a důrazu v předbrankovém prostoru.
33:43
Dvě rychlé akce kutnohorských, které orazítkovaly kolínskou branku. Zacinkání tyček od Natky a Elišky bylo nepřeslechnutelné.
31:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Veronika Fišerová, asistoval #9 Natálie Trpišovská (3:1).
31:14
První pokus sice nevyšel, ale na druhou dobrou se nám skóre změnilo, když Verča Fišerová trefila branku.
30:49
Střela backhandem od Nely Procházkové končí v rukou kolínské golmanky.
30:01
Poslední bully v tomto zápase pro Kutnou horu, jaká tradice.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:3
30:00
29:43
Po druhé vstřelené brance získala Kutná hora opět sebevědomí a drží míček na svých hokejkách.
27:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Natálie Trpišovská, asistoval #7 Natálie Beranová (2:1).
26:18
Kutná hora v plném počtu.
24:18
Vyloučen hráč #5 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
22:02
Střela ze středu na banku Kolína... kolínská golmanka však připravená a pravou nohou vyráží jasnou, gólovou šanci.
19:48
Míša Hoferová v samostatném úniku na branku kutnohorských, míček jí však sjel z hokejky a střela backhandem jí vůbec nevyšla.
17:38
První akce pro Kolín, v této třetině, končí v šikovných rukách kutnohorské golmanky.
16:42
Míček pod kontrolou Kutné hory a navazujeme na výkon v předchozí třetině.
15:01
Zahajovací bully ve 2/3 pro Kutnou horu.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:3
15:00
14:50
Nebezpečný lobánek od kolínské hráčky, který málem skončil za brankovou čárou kutnohorských nám ukončuje první třetinu. Skóre je tedy vyrovnané a stále 1:1.
12:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #69 Adéla Hanesová, asistoval #21 Agáta Bartošová (1:1).
12:18
Nahrávka na střed, neskutečná klička Adél Hanesové a vyrovnávací branka pro Kolín.
11:40
Po první obdržené brance se změnila atmosféra na hřišti a osobní souboje se začnají přiostřovat.
10:56
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Natálie Trpišovská, asistoval #10 Dominika Němcová (1:0).
08:56
Na míčku převážně Kutnohoské hráčky, které si dávají kvalitní přihrávky a nedají Kolínu nic zadarmo. Zatím můžeme sledovat poklidný, ale technicky-kvalitní zápas.
06:55
Kolín v první gólové šanci, nepřesná nahrávka však maří naděje na první vstřelenýý gól v tomto utkání.
06:22
Nahrávka za branku, střela z první... Míček vyráží kolínská golmanka do středu hřiště... Míček na hokejce Kutnohorských a další střela z první, opět pouze do golmanky Kolína.
04:13
Během dvou minut jsme teď mohli na hřišti vidět několik střel z hokejek Kutnohorských, všechny však pokrývá kolínská golmanka.
03:13
Kutná hora teď sbírá své hokejky před brankou, po vlastním obranném zákroku.
02:34
První střelu na branku vysílají hráčky z Kutné hory, míček však v brance nekončí a Kolín může rozehrávat z rohu.
01:29
Začátek utkání zatím v příjemném tempu. Přesné nahrávky a klied na hokejkách obou týmů.