0:2
2:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška 3:3
8. Tereza Vitverová, 40. Natali Luštincová, 44. Kateřina Horáková - 13. Victoria Bartošová, 22. Victoria Bartošová, 23. Alexandra Rašková; rozhodčí: David Richter - Michal Lerch; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Barbora Kopecká 17 - Adéla Dubská 19; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0;
43:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Kateřina Horáková, asistoval #91 Barbora Horáková (3:3).
42:00
Dobruška kombinuje na polovině Rtyně
41:00
Dobruška zase šlape do pedálu, nechce přijít o vedení
39:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Natali Luštincová, asistoval #91 Barbora Horáková (2:3).
38:40
Florbal se hraje na velkém brankovišti, všichni jsou nasáčkovaný před bránou
36:54
Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
25:51
Vitverová zachytává přihrávku od Dobrušky a vyváží míček do útoku, statčilo zvednout hlavu a nahrát a mohla z toho být opravdu krásná šance pro Rtyni
24:50
Vylíčilová na výletě z obrany do útoku zkouší kombinovat se spoluhráčkami
24:00
Od pořadatelského stolku skoro nestíháme vnímat hru, připadáme si jak na tenise, sem-tam
23:40
Petrová rozhazuje rukama proti rozhodnutí rozhodčího
22:34
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Alexandra Rašková, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:3).
21:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová bez asistence (1:2).
21:23
Bartošová a Buchalová dvě na jednu a je to gol
19:00
Kopecká nebezpečně vyjetá z brány, Bartošová prázdnou bránu přestřeluje
17:30
Rašková vysílá míček po lajně dopředu, Bartošová než nastartovala svá torpéda, tak míček už byl v rohu, kde proběhl čistý souboj a hra jde směrem na polovinu k Dobrušce
16:30
Hušková málem otestovala svou brankářku a vysílá polovysokou střelu k vlastní bráně, nebo to bya nahrávka?
14:00
Aktivní důraz na obou stranách nás doprovází i v poslední minutě této třetiny, kdy se hráčky Dobrušky opět rozhodly otestovat měkost a kvalitu kuklenské palubovky.
13:00
Horáková na Horákovou, souboj vyhrává rtyňská Horáková a je z toho únik na bránu
12:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #9 Adéla Ambrožová (1:1).
12:00
a Bartošová se z odrazu míčku nemýlí
11:42
Rtyně poměrně aktivní v napadání 5 na 4. získávají míček a rozehrávají
11:19
Vyloučen hráč #33 Karolína Řeháková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
10:00
Dubská na Buchalovou, Buchalka na Petrovou, a míček končí na čepelích Rtyně
09:00
VVitverová vyváží míček do bezpečné zóny - na polovinu sosupeře, míček po chvíli získává Dobruška
08:00
během dnešního turnaje už třetí atentát na diváky, tentokrát z čepele Bartošové
07:32
Rašková zkouší padáčkem překvapit Kopeckou, ta ale chytá
07:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #16 Tereza Vitverová bez asistence (1:0).
05:00
Prudké zrychlení Horákové Kateřiny a následná hezká střela, která mířila do rožku brány, Dubská však chytá