3:1
1:3
- : -

Finance Novák FBK Jičín - FBC Kutná Hora 6:8
8. Anita Paličková , 11. Natálie Kašparová, 21. Kateřina Stránská, 22. Natálie Kašparová, 27. Anita Paličková , 39. Klára Blažková - 4. Barbora Forštová, 6. Markéta Jiroudková, 12. Nela Procházková, 13. Adéla Hartlová, 19. Nela Procházková, 34. Natálie Beranová, 37. Natálie Beranová, 39. Natálie Beranová; rozhodčí: David Richter - Ondřej Jákl; vyloučení: 2:5; využití: 3:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Leontýna Valešová 22 - Sofie Trýnohová 17; po třetinách: 2:4, 3:1, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 5:8
45:00
44:59
Nejnapínavější zápas dnešního dne je u konce. Gratulujeme Kutné hoře k výhře a přejeme holkám obou týmů, příjemnou cestu domů.
43:28
Kdybych měla klobouk, smekla bych ho před Leontýnkou, která teď ve své brance opravdu kouzlí a dělá co může, aby Jičín neobdržel další branku.
42:53
Jičín opět na zemi, rozehrávka od mantinelu končí v rohu hřiště. Tak třeba na druhý pokus to vyjde.
42:37
Timeout Finance Novák FBK Jičín
42:15
Oba týmy v plném počtu.
41:06
Kutnohorské hráčky v plném počtu, pokračujeme v oslabení pro Jičín.
40:15
Vyloučen hráč #22 Veronika Janků družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
40:15
Dnes poprvé v tomto zápase uvidíme hru 4na4, ta tu ještě nebyla. Uvidíme tedy, který tým je lépe připraven na tuto příležitost.
39:37
Tahle hra má opravdu vše - fauly, góly, kvalitu na míčku, vyloučení, přesilové hry a hlavně tedy hry rukou, kterých je dnes více než dost.
39:06
Vyloučen hráč #2 Veronika Fišerová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou.
38:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #5 Barbora Forštová (6:8).
38:58
Jen 13 vteřin dělilo tyto 2 góly. Nejdříve gól Jičína, teď gól Kutné hory.
38:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Klára Blažková, asistoval #21 Natálie Kašparová (6:7).
38:12
Šance na obou stranách, teď však bez gólových situací a agresivních reakcí.
36:34
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #15 Markéta Jiroudková (5:7).
36:25
Po agresivním faulu Domči Němcové u mantinelu končí hráčka Jičína na zemi, za mantinely. Po krátkém ošetření je vše v pořádku a hráčka se vrací na týmovou střídačku.
36:08
Kutná hora na hřišti v plném počtu.
34:05
Vyloučen hráč #2 Veronika Fišerová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
34:05
S přesilovkovými hrami se dnes roztrhl pytel, máme zde totiž další přesilovou hru pro Jičín v pořadí již čtvrtou.
33:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #9 Natálie Trpišovská (5:6).
33:44
Tento zápas je plný zvratů a máme zde opět vedení pro Kutnou horu.
32:28
Hra se dostává do tempa a je vidět, že každý z týmů chce vstřelit další gól a vyhrát tento zápas.
31:55
Akce i na druhé straně a neskutečný zákrok Leontýnky, která hasí jasnou šanci, která měla skončit v odkryté brance.
31:25
Tyčka teď podržela kutnohorské, když se střela odrazila do prostoru za mantinely.
30:01
Poslední zahajovací bully pro Jičín. Skóre na bully je tedy 2:1 pro Jičín.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:8
30:00
29:47
Poslední akce této třetiny, rozehrávka ze středu hřiště, kterou vede Kutná hora. Akce končí mimo hřiště se zvukem sirény.
28:28
Dívkám se očividně dnes líbí kuklenská palubovka, dá se říci, že více než polovina již vyzkoušela její pohodlnost. Před cvhílí Jičín, teď Kutná hora.
26:18
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková bez asistence (5:5).
26:18
A máme tu dramatické vyrovnání, kdy se v přesilové hře prosazuje Anita Paličková, která trefuje branku po krásné střele z otočky.
25:18
25:18
Je tu třetí přesilová hra pro Jičín.
23:02
Sporná situace, písknout a uznat gól, nebo písknout a uznat faul? Rozhodčí se rozhodli jasně a pískají faul. Vyrovnávací gól pro Jičín tedy neplatí.
21:40
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Natálie Kašparová, asistoval #13 Anita Paličková (4:5).
21:40
Po pádu Natálie Trpišovské přichází gól z předbrankového prostoru. Krásně sehraná kombinace od jičínských holek končí gólem do prázdní branky. Jak je v tomto zápase vidět, každý chyba se trestá gólem.
21:24
Rozehrávka ze standartní siruace, z předbrankového prostoru pro Jičín. Gólem však nekončí.
20:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Kateřina Stránská, asistoval #5 Šárka Havelková (3:5).
20:45
Rychlá a perfektně provedená kombinace končí gólem pro Jičín v přesilové hře. Manko se opět zmenšuje na 2 branky.
20:27
Vyloučen hráč #7 Natálie Beranová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
20:27
Drsný zákrok v rohu Jičínských a zasloužené 2 min za hrubost pro hráčku z Kutné hory.
18:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Nela Procházková, asistoval #14 Eliška Zabloudilová (2:5).
18:09
Co se nepovedlo v přesilové hře, bylo napraveno minutu poté. Kutná hora ve vedení a teď už o 3 branky.
17:20
Jičín v plném počtu, přesilová hra bez gólové situace.
17:02
Branka týmu Kutné hory není uznána, postavení v brankovišti. Jičín tedy statečně a úspěšně odolává.
15:20
Vyloučen hráč #17 Kateřina Stránská družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
15:20
Máme zde první přesilovou hru Kutné hory, po nešťastném zákroku Kačky Stránské, která jde na trestnou lavici za nedovolené bránění ve hře.
15:01
Druhé bully tohoto zápasu pro Kutnou horu.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:14
15:00
14:34
Rozšlápnutý míček a rozehrávka z rohu nám ukončují první třetinu.
13:57
Kutná hora se teď dostává do ráže a můžeme vidět jednu krásnou střelu za druhou. Leontýna předvádí v jičínské brance krásné zákroky a pomáhá svému týmu, jak to jen jde.
12:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Adéla Hartlová bez asistence (2:4).
12:50
A máme zde opět úpravu skóre, po lehce smolném gólu je zde navýšení skóre pro Kutnou horu.
11:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Nela Procházková bez asistence (2:3).
11:41
Rychlá odpověď kutnohorských hráček, které si po minutě a půl berou zpět jednobrankové vedení.
10:05
Kutnohorské hráčky v plném počtu.
10:04
10:04
3 vteřinky před koncem přesilové hry Jičín využívá přesilovou hru a snižuje manko na nulu. Máme tedy vyrovnané skóre.
09:21
Jičín má správně rozestavené hráčky, branku se jim však v přesilové hře zatím vstřelit nedaří.
08:07
Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
08:02
Klára Blažková teď na střídačce soupeřek zjišťuje strategii kutnohorských a využívá ji v následujících vteřinách, kdy Jičín hraje přesilovku.
07:17
Holky se teď rozhodly, že v rohu hřiště postaví lidskou pyramidu, když po bully v rohu skončily na zemi.
07:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #16 Tereza Hankeová (1:2).
05:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Markéta Jiroudková, asistoval #7 Natálie Beranová (0:2).
04:59
Terka Hankeová se teď pokusila vyrovnat skóre, trefuje pouze kutnohorskou golmanku.
04:08
Jičínské hráčky v problémech, kdy se jim nedaří dostat z vlastní poloviny.
03:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Barbora Forštová, asistoval #11 Nela Procházková (0:1).
02:56
Standartní rozehrávka Jičína ze středu hřiště končí pouze na hojekách soupeřek a ty se hned vydávají do protiútoku.
02:11
Míček chvíli ve držení Jičína, chvíli ve držení kutnohorských a my se ocitáme na tenisovém kurtu. Hra tam a zpět.
01:25
Kačka Stránská po nepříjemném zákroku v rohu padá a okouší tvrdost palubovky. V pořádku se zvedá a vrací se zpět do hry.