0:3
0:2
- : -

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Plzeň B 3:6
2. Zbyněk Hora, 4. Zbyněk Hora, 6. Jiří Levý - 10. Tomáš Miletínský, 18. Vít Kupecký, 19. Václav Houlík, 22. Tomáš Topinka, 41. Ondřej Hrdonka, 45. Tomáš Miletínský; rozhodčí: Hynek Mošna - Matouš Eret; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Antonín Polcar ? - Ludvík Jaroš ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
44:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #53 Tomáš Miletínský, asistoval #28 Jaromír Fait (3:6).
44:47
Slavie završuje vítězství posledním gólem v utkání.
43:55
Miletínské nemůže uvěřit tomu, že došvihl příliš vysoko. Arbitr se s ním nemazlil a vše mu vysvětlil.
43:35
Hora vybojoval balonek a k tomu byl faulován. To jsou prostě zkušenosti.
42:00
Vyloučen hráč #78 Vladimír Karel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání.
42:00
No, lehké problémy s matematickými počty měli nyní rokycanští. Sudí byl pozorný a omylu si všiml.
41:52
Rokycany opět do útoku bez úspěchu.
40:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #76 Ondřej Hrdonka, asistoval #24 Oliver Med (3:5).
40:32
Slavie záhy po návrtu pátého hráče do pole skóruje. Z mezikruží a po zemi. I takto se dá skórovat.
39:24
Slavie už ve 4 statečně odolává tlaku.
38:25
Vyloučen hráč #53 Tomáš Miletínský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
38:25
Rokycany mají k dispozici minutu hry 5 na 3
37:09
Vyloučen hráč #22 Jan Machačný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:29
Nyní hra létá nahoru a dolu.
34:50
Machačný šibalsky naznačil střelu, čímž smátl hned dva obránce Rokycan. Poté si balonek stáhl a prošel mezi nimi jako nůž máslem.
33:20
Rokycany jsou v útoku dost neefektivní.
32:41
Rokycany se ubránily a pokračují v pěti.
31:42
Ve vlastním oslabení uháněl sám na branku jeden hráč z rokycanských řad. Jeho střela minula cíl.
30:41
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Hrůza družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
30:41
První se do početní výhody dostávají hosté.
30:01
I třetí úvodní rozehra pro Slavii. Na buly jsou skoro neomylní.
30:00
30:00
Na ochozech AreaD se nahází i další hráči Slavie. Moc je teda není slyšet, ale jsou tu. Zdravíme P. Meda, M. Bendu a L. Netrha.
30:00
Střely ve 2. části: 4:8
30:00
29:55
Šťepán odmítl gólovou pobídku od svého spoluhráče. Možnost trestuhodně promáchl.
28:59
Slavie odvolala vstřelený gól! Ano, je tomu tak! Nevíme přesně proč, ale hra pokračuje.
28:40
Hrdonka mířil lehce nad. Ještě pět čísel dolů a ono by to tam padlo.
27:44
Hora opět přes celé hřiště, teď od trenéra neuslyší moc vlídných slov.
26:51
Karel ukončil došvihem útok Rokycan. Pro neznalé, hraje se po kolena.
26:05
Rokycany semkly své soupeře na útočné polovině, zatím bez branky.
24:45
Brankáři Rokycan nyní přilítl balonek doslova "do teplejch".
24:01
Houlík také trochu zamotán vlastním pohybem. Slavie stále u balonku.
22:37
Kupeckému se trochu zamotaly nohy při zpracování balonku. I takové věci se stávají.
21:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Tomáš Topinka, asistoval #53 Tomáš Miletínský (3:4).
21:31
Hráči v bíločervené kombinaci překlápí vývoj utkání na svou stranu.
20:24
Táhlá střela z holí rokycanských skončila v rokou brankáře Plzně. Míček tam ulehl jako do peřinky.
18:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Václav Houlík, asistoval #17 Tomáš Topinka (3:3).
18:20
Plzeň srovnává! A začínáme od nuly.
17:55
Topinka nyní okřikl svého spoluhráče se slovy: "Na jakym postu vlastně hraješ?". Hodně zajímavá situace.
17:50
Takový zvláštní centr do vápna nyní přiletěl od Slávistů. No, skončil na hrudi rokycanských.
17:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #15 Vít Kupecký bez asistence (3:2).
17:37
Slavie dotahuje na svého soupeře. Už jim dýchá na záda.
15:45
Brankáři Slavie nyní chyběli hráči, kterým by mohl nahrát. Trochu rozhazoval rukama, ale nakonec měl s kým hrát.
15:01
Další vyhrané buly pro Slavii.
15:00
15:00
Přesunul se k nám fanoušek Matěj Surák. A takto se z fanoušků stávají pořadatelé. Vítejte na florbale.
15:00
Střely v 1. části: 6:3
15:00
14:05
Hora to zkusil takřka přes celé hřiště. Jestli si myslel, že to skončí dobře, tak to se prekerně mýlil.
13:41
Sudí nyní hodně mocně zapískali! Nenechají si od hráčů nic líbit.
13:00
Trochu jsme přestali komentovat, za což se omlouváme. Bavili jsme se zde nad zápisem z předchozího utkání.
11:03
Standartka pro Slavii ze zajímavé pozice (v rohu). Nedopadlo to podle představ.
09:55
09:55
DJ Miletínský opět úřaduje! To by chtělo oslavit nějakým fajnovým songem z jeho playlistu.
09:26
Topinka jakožto kapitán organizuje své spoluhráče. Ten kluk má pod čepicí.
08:16
Černý s úsměvem přešel jednoho z obránců, druhého už ne. To mu úsměv ze rtů sebralo.
07:17
Hejl nyní ne úplně na jistotu naložil s balonkem. Dal tím soupeři šanci na break, ale může se chlácholit tím, že akce neskončila brankou.
06:54
Slavie se rve dopředu, ale Rokycany nátlaku odolávají.
05:43
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #66 Matěj Třeška (3:0).
05:43
Rokycany opět odskakují, Slavie nestíhá.
05:22
Levý prošel skrz dva hráče a žene se dopředu.
04:34
Slavie také zkusila ohrozit bránu soupeře. Na scoreboardu jim svítí stále 0, což vypovídá o kvalitě zakončení.
03:15
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #33 Zbyněk Hora bez asistence (2:0).
03:15
Rokycany odskakují o 2 branky.
02:40
Tlak přichází ze strany Rokycan.
01:29
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #33 Zbyněk Hora, asistoval #21 Vojtěch Hrůza (1:0).