45:00
44:31
ještě poslední výpad Lovosic, ale mladší Voky netrefuje z otočky
43:39
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský bez asistence (2:5).
42:55
zkrácená přsilovka Děčína využita na poslední chvíli.
41:49
snaha o znovuzískání míčku po ztrátě vede k dalšímu lovosickém vyloučení
41:39
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
40:12
Vyloučen hráč #10 Kryštof Loubek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:49
teď to chvilku hořelo před lovosickou bránou, ale kluci to ubránili. Vzápětí lovosický brejk zastavuje děčínská obrana jen za cenu faulu.
38:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #32 Jakub Vokál (1:5).
38:13
Hrdla s Vokym si vyměnili role... Voky ml. od mantinelu na střed a Hrdla v pohodě zakončuje.
37:30
Děčínský výběh od mantinelu končí na karmově rameni.
36:40
Mouka utekl do rohu a z otočky hledal staršího z Vokálů před bránou - o centimetry to nevyšlo.
35:00
Trochu vzruchu, Hrdla zastaven, když se rozbíhal do brejku, ale je z toho jen volný úder.
34:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #99 Tomáš Hladký, asistoval #33 Jan Vokál (1:4).
34:43
A teď už se Mouka prosazuje. Opět ztráta Děčína na půlce, Voky starší našel Mouku, který si položil gólmana a blafákem přidává další gól.
34:10
Rychlý výpad dua Tony - Mouka končí střelou do brankáře
32:41
Lovo v plném počtu, přesilovku ukončila nepřesná děčínsk střela.
31:47
Úvodní minuta přesilovky - 3 střely Děčína, ale Karma vše chytá. Důrazná obrana Lovosic zatím drží.
30:41
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
30:41
Vyloučen hráč #58 Jan Zámečník družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
30:41
Zámek hasil špatnou rozehrávku, moc se při tom oháněl hokejkou a jde bručet. Děčín si bere time-out a bude se chtít dostat na kontakt.
30:25
Děčín zahrozil hned po buly a vzápětí střela, kterou pacifikuje Karma.
27:40
Brejk Děčína a jedovatá střela z otočky, kterou řeší pro změnu Adamova pravačka. Vzápětí střela Děčína mimo.
26:50
Lovosická ztráta na středu a hned nebezpečný útok děčínských. Vše ale řeší bílá obranná zeď a Adam.
24:21
Závar před svojí brankou řeší Adam na dvakrát, ale definitivně
23:26
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #11 Lukáš Roneš, asistoval #26 Matěj Bureš (1:3).
23:26
Matěj Bureš zastavil akci Děčína, odraženého míčku se ujal Luky Roneš a z plného běhu nedal gólmanovi Děčína šanci.
22:35
Děčínská standardka kousek před velkým brankovištěm - první střela do zdi, druhá mimo.
21:50
a vzápětí Mouka utíká na středu, ale i jeho střela zlikvidována gólmanem.
20:55
Těď už podstatně výživnější děčínská střela ze středu, Adamova levačka včas na místě.
20:15
Děčínská 73 od mantinelu, ale Adam v pohodě schlamstl
19:27
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (1:2).
19:27
Vyrovnaný stav netrval dlouho, za Lovo se prosazuje opět stejná dvojka Voky ml. - Hrdla.
18:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #85 Petr Slánský (1:1).
18:41
Tak jen jsem to dopsal, vymetl hráč Děčína všechny pavučiny v pravém vinglu lovosické brány.
18:30
Hra se teď přelévá z rohu do rohu, ale před brankami se nic významějšího neděje.
15:54
Teď stáli při Adamovi v lovosické bráně všichni svatí.... střela děčínského útočníka orazítkovala obě tyčky, aby se odrazila zpět do hřiště.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:7
15:00
14:50
Váša už je v pořádku, teď vyslal na soupeřova gólmana nejprve šmudlu a vzápětí slušnou střelu. Děčínský gólman maskou vyráží.
13:48
Voky ml. sám před gólmanem, ale ten monster sejvem zachránil.
12:50
Teď se urval Voky starší, ale ze středu mířil jen gólmanovi do prsou.
12:08
Domácí Váša Durek zbourán v útočném rohu, zdravotnice v akci,ale Vašek je drsoň a už tu kluše kolem nás na střídačku. Bude v pohodě.
11:39
Standardka DC z nebezpečné vzdálenosti - střela, naštěstí pro lovosické, mimo.
09:25
Děčínský kros a střela z úhlu, ale mimo. Následný závar řeší obrana Lovo.
07:40
Děčín kombinuje kolem lovosické branky, drobný faul domácích a rozehrávku lovosičtí ubránili.
06:50
Zámek vystřelil od mantinelu a skákající míček málem uklidil do brány Voky ml.
04:50
Lovosičtí, dnes v bílém, zvládli oslabení skvěle. Těsně před jeho koncem se Hrdlička prodral k míčku a zpoza brány našel volného Vokála ml.
04:38
02:42
Vyloučen hráč #24 Adam Pfeifer družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.