1:1
0:3
- : -

T.J. Sokol Břeclav - TROOPERS Black 1:5
27. Jakub Valášek - 6. Ondřej Navrátil, 23. Štěpán Souček, 36. Lukáš Gregr, 40. Adam Zuščák, 42. Lukáš Gregr; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Ponížil; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Šmíd -5 - Jiří Šťastný -1, Jakub Táborský ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:3;
45:00
44:50
Vyloučen hráč #99 Štěpán Mackovčín družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:09
Timeout T.J. Sokol Břeclav
44:09
Vyloučen hráč #97 Abdelrahman Elhadidy družstva TROOPERS Black na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:01
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #18 Lukáš Gregr, asistoval #97 Abdelrahman Elhadidy (1:5).
39:20
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák bez asistence (1:4).
39:20
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Jakub Táborský družstva TROOPERS Black
35:30
30:00
30:00
26:49
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #50 Jakub Valášek, asistoval #99 Štěpán Mackovčín (1:2).
26:47
Vyloučen hráč #88 Dominik Štafa družstva TROOPERS Black na 2 minuty za vysoká florbalka.
22:08
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #4 Štěpán Souček, asistoval #37 David Šebor (0:2).
15:00
Vyloučen hráč #47 Pavel Gargulák družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za hrubost.
15:00
Vyloučen hráč #97 Abdelrahman Elhadidy družstva TROOPERS Black na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
05:08
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #7 Ondřej Navrátil bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Papp a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Karolína Gabrhelová, Ondřej Navrátil, Vojtěch Mičulka, Adam Zuščák, Dominik Kučera
00:00
Line-up domácích T.J. Sokol Břeclav: brankář: Matěj Šmíd; hráči v poli: Pavel Gargulák, Lukáš Krejčiřík, Tomáš Prčík, Eda Hűbner, Martin Pyskatý