2:4
3:2
- : -

FBC Draci Říčany - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:8
2. Matyáš Pros, 4. Matyáš Pros, 27. Vojtěch Honzák, 36. David Tománek, 42. Matyáš Pros, 47. Vítězslav Špok, 60. Filip Homola - 2. David Staněk, 15. Jakub Loskot, 32. Jan Loskot, 33. Matěj Doubek, 40. Jakub Loskot, 40. Lukáš Trojáček, 47. David Kolář, 52. Matěj Doubek; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 4:7; využití: 2:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Matyáš Novotný -6, František Lerch ? - Miloš Kahoun -7; po třetinách: 2:2, 2:4, 3:2;
Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér):
Komentář trenéra domácích : Odehráli jsme skvělý zápas, který rozhodovaly detaily a soupeř v nich byl nakonec o kousek silnější, důraznější. Našim hráčům patří pochvala za celou cestu pohárem a byť to dnes nebyl vítězný vrchol, tak to vrchol byl, protože jsme se do posledních sekund prali s týmem z vršku divize. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás dorazili podpořit v průběhu poháru a věřím, že jsme nalákali i na další naše zápasy. Soupeři gratuluji k postupu.
Komentář hostů:
Komentář trenéra hostů: Rozhodla naše vyšši efektivita zakončení. Říčany se bohužel trápili, když se dostávali do šancí, trápili se v zakončení. My jsme byli dnes efektivnější.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
59:59
Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
59:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #23 Matyáš Pros (7:8).
58:18
Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zdržování hry.
53:40
Timeout FBC Draci Říčany
51:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (6:8).
50:33
Vyloučen hráč #29 Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
48:04
Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
46:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #9 Daniel Hrůza (6:7).
46:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (6:6).
45:16
Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
45:05
Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
45:05
Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
41:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (5:6).
39:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #69 Vítězslav Holub (4:6).
39:06
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (4:5).
35:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (4:4).
32:58
31:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #15 Lukáš Trojáček (3:3).
31:04
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:35
Vyloučen hráč #29 Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
30:35
Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
29:24
Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky.
26:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #8 Václav Steinhaizl (3:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
14:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot bez asistence (2:2).
03:47
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (2:1).
01:56
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #29 Jakub Vykouk (1:1).
01:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #22 Petr Dolejš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Artem Zolotar a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar, Marek Čáp
00:00
Line-up domácích FBC Draci: brankář: Matyáš Novotný; hráči v poli: Jakub Vykouk, Vítězslav Špok, Matyáš Pros, David Tománek, Ondřej Kubeš