0:1
1:6
- : -

TJ Centropen Dačice - MITEL Florbalová akademie MB 1:7
31. Aneta Lisová - 17. Veronika Zittová, 33. Viktorie Vacardová, 37. Veronika Zittová, 38. Vendula Vrbová, 40. Veronika Zittová, 44. Michaela Bauerová, 45. Viktorie Vacardová; rozhodčí: Josef Pařízek - Jiří Kučera; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Taťána Marková ? - Marie Topolová ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:6;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Z naší strany zápas, kdy jsme až do závěrečné třetiny držely krok jak ve hře, tak i co se týká skóre. Škoda některých neproměněných šancí, které mohly zápas ještě o něco více zamotat. Ve třetí třetině prokázal soupeř zkušenosti v zakončování a zápas rozhodl ve svůj prospěch. Děkuji Mladé Boleslavi za zápas a gratuluji k postupu. Našim holkám moc děkuji za předvedený výkon a věřím, že zkušenosti ze zápasu nás zase posunou o krok dál. Na závěr přeji všem zúčastněným šťastnou cetu domů.