5:1
6:1
- : -

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 12:2
11. Adriana Fricová, 17. Markéta Chaloupecká, 20. Lucie Šárová, 25. Lucie Svobodová, 29. Barbara Livorová, 30. Markéta Chaloupecká, 36. Lucie Svobodová, 36. Barbara Livorová, 37. Ester Janušková, 37. Markéta Chaloupecká, 42. Karolína Majerová, 44. Denisa Vachulová - 21. Natálie Hudečková, 44. Kateřina Šímová; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 1:4 + Michal Wildhaber OS; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 11 - Martina Zajícová 17; po třetinách: 1:0, 5:1, 6:1;
Komentář domácích Šídlo Matěj (Vedoucí):
Děkujeme divákům za podporu, rozhodčím a soupeři. Soupeři přejeme šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Verner Jakub (Asistent trenéra):
Dnes nás dostihlo, že je všední den a nemohli jsme nastoupit v plné palbě a upalovat na hřišti a pálit ránu za ranou. To nás stálo první jednotky pozornosti. Vlivem dalších faktorů jsme se nedokázali pořádně soustředit na věci, které jsme si řekli a věnovali další jednotky pozornosti věcem, které si to nezasloužily. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v nadcházejících kolech poháru
45:00
Střely ve 3. části: 15:5
45:00
43:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #53 Lucie Šárová (12:2).
43:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #17 Lucie Mrázová (11:2).
42:47
Hostky snižují na 2:12
42:37
Denisa Vachulová se konečně trefila.
41:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #61 Barbara Livorová (11:1).
41:23
Další gól v síti ústí.
39:45
Střelu Nové vyrazila nad branku brankářka Ústí.
38:21
Vyloučen hráč #41 Natálie Hudečková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
38:21
Vyloučen trenér Michal Wildhaber družstva Florbal Ústí - osobní trest.
38:21
Nesportovní chování a obzvlášt od trenéra do sportu nepatří.
36:46
Vyloučen hráč #3 Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
36:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #74 Hana Kuchařová (10:1).
36:39
Markéta Chaloupecká kompletuje svůj hattrick
36:25
Timeout Florbal Ústí
36:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #95 Eliška Koželuhová (9:1).
35:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #26 Magdalena Folková (8:1).
35:39
Při signalizované přesilovce se trefuje Livorová.
35:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #46 Eliška Nová (7:1).
35:20
Lucka Svobodová využívá přesilovou hru.
34:29
První střela domácích v přesilové hře pouze nad branku.
33:54
Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #46 Eliška Nová (6:1).
29:00
Denisa Vachulová pouze do břevna.
28:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #5 Karolína Majerová (5:1).
28:05
Když to nevyšlo v přesilovce tak nyní domácí vstřelili pátý gól.
27:45
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #46 Eliška Nová.
25:49
Vyloučen hráč #41 Natálie Hudečková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
25:49
Domácí si zahrají první přesilovku.
24:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #9 Denisa Vachulová (4:1).
24:34
Lucie Svobodová si pohrála s hráčkami Ústí, jak kdyby to byli kuželky a dává další gól.
22:52
V další šanci Staňková, ale opět nic.
22:35
Raketa promáchla před bránou.
20:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #41 Natálie Hudečková, asistoval #3 Lucie Špírková (3:1).
20:10
Ústí vstřelilo snižující gól.
19:27
Domácí si jdou jednoznačně pro vítězství.
19:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (3:0).
18:35
Střelu Elišky Nové chytá gólmanka Ústí.
17:42
Golmanka Ústí je za mě dnes nejlepší.
16:45
16:45
Blaci zvyšují na 2:0 po střele Chaloupecké.
16:15
A opět pokračujeme ve stejné hře, kdy BA tlačí a Ústí jen brání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:5
15:00
14:40
Střeka Sťankové pouze do rukou golmanky.
12:33
Střela Fricové pouze do bloku.
12:20
Konečně vidím na hřišti i Raketu.
11:19
až nyní po 1:28 přesilové hry si vytvořilo Ústí šanci při, které se musela předvést Hanka Kuchařová.
10:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (1:0).
09:50
Vyloučen hráč #14 Markéta Chaloupecká družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
09:04
nyní se činila i Hanka Kuchařová.
07:50
I Ústí mělo nyní šanci.
07:15
Domácí tlačí a Ústí se zuby nechty brání.
06:02
Domácí by potřebovali první gól, aby se uklidnili.
05:11
Další skrumáž před brankou Ústí, ale nic z toho není.
04:18
Útkaní je pouze na jednu branku.
02:50
Skvělá golmanka Ústí proti Chaloupecké
01:30
Janušková v první šanci pouze do gólmanky.
00:26
Ústí se mohlo hned z první šance prosadit, ale skvělá Hańa Kuchařová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová, Lucie Mrázová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: hráči v poli: Adriana Fricová, Ester Janušková, Eliška Koželuhová, Lucie Šárová, Lucie Svobodová