1:3
0:2
- : -

ACEMA Sparta Praha - Prague Tigers 2:5
3. Berenika Vrzalová, 27. Viola Kratochvílová - 22. Petra Šebestová, 24. Petra Šebestová, 26. Eliška Horáková, 44. Martina Lamblová, 45. Tereza Plánková; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 11 - Martina Pilšáková 20; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:2;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Z naší strany dobré nasazení, jen to ale na Prague Tigers nestačí. Gratuluji soupeři k postupu.
Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér):
Dnes naše tempo hodně v mínusu. Na druhou stranu zajímavé momenty do předu. Nějak to pomalu sedá, půjdeme krok za krokem. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 6:7
45:00
44:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #14 Karolína Chvátalová (2:5).
43:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #31 Kristýna Zelená (2:4).
26:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová bez asistence (2:3).
25:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #99 Petra Šusterová (1:3).
25:20
Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
24:12
Vyloučen hráč #67 Lucie Zemanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
24:01
Vyloučen hráč #27 Nikola Bursová družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka.
23:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #14 Karolína Chvátalová (1:2).
21:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (1:1).
19:54
Co dnes letí na domací kasu, to Novotná zblokuje.
15:54
Vyloučen hráč #12 Aneta Navrátilová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
14:15
Zápas se zatím hraje v ne příliš vysokém tempu. Brankářka Valentová dnes ukazuje parádní zákroky, dvojčata Vrzalové se podílely na jediném golu třetiny a Vránová ovdáví skvělou práci na centru. Co přinese další třetina?
02:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (1:0).
00:01
Úvodní buly lépe pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Dominika Steinbachová, Petra Němcová, Petra Šusterová, Martina Lamblová, Eliška Mrázková
00:00
Line-up domácích AC Sparta Praha: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Berenika Vrzalová, Aneta Navrátilová, Eliška Vrzalová, Denisa Vajdlová, Anna Bogdanová