2:0
0:2
0:0

PASKOV SAURIANS - 1. FBK Eagles Orlová 3:4pn
19. Martin Michna, 34. Peter Šobich, 39. Viktor Bőhm - 12. Tomáš Milerský, 45. Tomáš Bečka, 54. Radek Jantoš, N Radek Jantoš; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 3:2 + Filip Matějka OS; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 25 - Jaroslav Kunc 11, Vít Brož 12; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:2, 0:0;
Komentář domácích Hrček Libor (Trenér):
Za stavu 3:1 jsme měli několik dobrých příležitostí soupeři odskočit na výraznější brankový rozdíl, nestalo se, a tak logicky přišel trest. Domnívám se, že dělba bodů po základní hrací době je však spravedlivá. Nájezdy už jsou loterie. Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji rozhodčím i divákům, kteří si do haly našli cestu.
Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér):
Prvně Paskov překvapil herním stylem, když byl na balonku. Otázka jestli to bylo jejich kvalitou a nebo tím, že my naše fekální výkony povyšujeme na level, o kterých jsem si ani nebyl vědom, že dokážeme. Náše hra je ostuda. Zadruhé zápas jsme si zbytečně posrali sami a to 1. gol hrubka jako prase, 2. gol kecáme z rozhodčím + hrubka, 3. gol po nesportovním chování vyloučení a opět hrubka v bránění oslabení. Opravdu obrovská ostuda. Měli bychom začit od sebe a pracovat na sobě. Nikdo to za nás nevyhraje. Jediné pozitivům, že jsme dokázali zápas otočit.....

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #21 Peter Šobich , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #7 Radek Jantoš a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #19 Martin Ulman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #77 Tomáš Bečka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #69 Filip Matějka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #9 Adam Gejdoš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #7 Radek Jantoš , ale gól nevstřelil.

53:41
Vyloučen hráč #78 Matěj Sokol družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš, asistoval #66 Jakub Závoda (3:3).
49:32
Bohm mířil na zadní tyč, ale netrefil zařízení.
47:01
Orlová nevyužila standardky před soupeřovou bránou.
44:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #2 Adam Krmášek (3:2).
44:00
Pěkně umístěnou střelou pod pravou ruku gólmana Orlová snižuje na 2:3
43:06
Ulman sám na bránu, šanci neproměnil.
41:27
Kurečka netrefuje míček při jasné gólové šanci.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:5
40:00
38:27
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #21 Peter Šobich (3:1).
38:27
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Brož družstva 1. FBK Eagles Orlová
38:27
Střídání brankářů na straně Orlové.
36:53
Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
36:53
Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová - osobní trest.
36:04
Orlová nevyužila přečíslení 3 na 2.
34:18
Dnešní utkání sleduje 108 diváků, děkujeme.
33:44
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #27 Matěj Kožušník (2:1).
33:27
Utkání je vyrovnané, hraje se nahoru dolů.
30:29
Přesilová hra Paskova končí neproměněnou šancí
28:29
Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
26:09
Paskov se ubránil oslabení.
24:12
Přesilová hra 5 na 3 začala rychlou střelu Orlové.
24:08
Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře.
23:47
Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za vysoká florbalka.
18:30
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (1:1).
18:30
Po krásné akci Paskov vyrovnává stav utkání.
16:45
Paskov se konečně dostal ke střele, ale bez úspěchu.
14:36
Paskov je pod dlouhým nátlakem Orlové.
11:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #20 Michal Starostka (0:1).
11:13
Milerský neměl problém s dorážkou do prázdné brány.
09:55
Ani z dorážky se orlové nepodařilo překonat Kořínka.
07:35
Eagles krásnou střelou testují pozornost paskovského gólmana.
06:58
Chybu v rozehrávce Ritz netrestá
06:27
Šobich se snažil nachytat brankáře a protlačit míček kolem tyčky.
04:48
Pakov se drží na útočné polovině
04:00
Špatná rozehrávka paskováků končí neúspěšnou akcí hostů.
02:09
První střely na obou stranách, akce bohužel neproměněny.
01:21
Utkání začalo poměrně opatrně, zatím bez střely na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Jaroslav Kunc; hráči v poli: Filip Matějka, Adam Krmášek, Jakub Sasyn, Adam Kučera, Vojtěch Šimík
00:00
Line-up domácích PASKOV SAURIANS: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Adam Gejdoš, Pavel Růžička, Matěj Sokol, Martin Michna, Martin Ulman