- : -
FBS Olomouc
Zlín Lions

FBS Olomouc - Zlín Lions 3:5
3. Igor Macháček, 45. Tomáš Jelínek, 48. Jan Kopecký - 36. Pavel Malošík, 39. David Vodica, 52. Jakub Haša, 53. David Vodica, 59. David Vodica; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 25 - Jan Šauer 24; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:3;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Vedoucí):
Dneska jsme bohužel neodehráli dobré utkání. Úvod se nám vydařil, druhá třetina ne, ve třetí třetině vabank. Na tři góly se každopádně vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér):
Po herní stránce vyrovnané utkání snašející parametry vyšší ligy. Dařilo se nám dobře bránit rozehrávku soupeře a v útočné činnosti se nám dařilo vstřelit o dva góly více než soupeří. Budeme se těšit na další zápas a přejeme štěstí v sezóně.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:58
Hosté se již radují z výhry, ikdyž utkání ještě neskončilo.
59:30
Střela Kopeckého končí v břevnu.
59:23
Timeout Zlín Lions
59:16
Skoupil zahazuje poslední šance, tím že jde do dvou hráčů.
58:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (3:5).
58:07
Zatím vidíme jenom spoustu přihrávek Olomouce, které končí všude jinde než na forhandu.
56:30
Skoupil ztrácí míček také při vběhnutí do dvou hráčů.
55:57
Olomouc se snaží hru uklidnit a nějak normálně rozehrát.
54:46
Minářovi se nepodařila klička a situace končí rychlém proti útokem.
54:01
Haša se trefuje kousek nad horní tyčku branky domácích.
52:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:4).
52:00
3 na 1 Zlín využívá a získává vedení.
51:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (3:3).
51:21
Jak vidíme, tak Zlín dokázal přesilovky využít a srovnává.
51:06
Uvidíme zdali dokáže přesilovky využít i Zlín.
51:02
Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
50:37
Krhovjak propádává a nástává rychlý útok Zlína. Ten však končí v tyči.
49:41
Rozhodčí si i v nejtěžších chvílích tohoto utkání udržují klidnou hlavu.
48:32
Hra se po gólu dostává do opravdu vysokého tempa. Uvidíme zda Zlín ještě dokáže vítězství vybojovat, a nebo si 3 body nechá Olomouc.
47:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #15 Igor Macháček (3:2).
47:56
Kopecký na poslední chvíli využívá přesilovku a zakončuje střelou umístěnou přesně nad nohu.
47:03
Olomouc se sice drží na útočné polovině, ale Zlín nenechává Olomouc vytvořit žádnou velkou šanci,
46:03
Vyloučen hráč #35 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi.
46:03
Trenér hostů si očividně myslí, že zná pravidla florbalu lépe než pánové rozhodčí.
44:47
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (2:2).
44:47
Jelínek využil rychlého úniku a bezkompromisně zakončil. Olomouc tímto gólem vyrovnává skóre.
44:32
V předbrankovém prostoru Olomouce je jeden souboj za druhým. Olomouc je ale dostatečně důsledná a nenechá projít nikoho s míčkem.
44:01
Minář jako poslední hráč ztratil míček. Zastoupil ho rychlý Kratochvíl a celou šanci Zlína ukončil.
43:30
Olomouc drží Zlín v pressu.
42:30
Kratochvíl zkusil přihrávku před bránu hostů, ale poslal ji naslepo přímo na čepel hostů a ti jdou do rychlého protiútoku.
42:00
Duch fair play se již pomalu vytratil. Zlín hraje velice tvrdě.
40:44
Zlín se dostává do první větší šance, ale končí přihrávkou vzduchem místo po zemi.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny dnešního utkání vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:11
40:00
39:52
Olomouc se snaží ještě vyrovnat do konce třetiny.
38:52
38:52
Vodica trefuje letící míček a zakončuje za záda domácího gólmana.
38:35
Olomouc se snaží dostat se do tempa, ale Zlín si svou převahu nenechává vzít.
35:28
Tichému se rozhodnutí rozhodčího zrovna nezamlouvá.
35:27
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
35:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #21 Michael Kořének (1:1).
35:00
Zlín má jednu šanci za druhou. Hrabě se snaží všechno uhasit, ale takhle to určitě nepůjde do nekonečna. Nyní je Zlín lepším týmem na hřišti.
33:58
Hrabě opět neskutečný.
33:15
Hrabě předvádí dneska opravdu neskutečný výkon.
31:40
Kratochvíl shazuje míček dlouhou přihrávkou po mantinelu na Krhovjaka. Z akce Olomouce se ale rychle stává protiútok Zlína.
31:24
Souhra domácích končí další přihrávkou na nikoho.
30:25
Střela domácích ze standartní situace na středu končí střelou, která míří až na strop vysoké Čajkarény.
29:58
Hrabě opět ukončuje další útok hostů.
29:38
I při takto vyrovnaném výkonu zůstává zapás v duchu fair play.
29:05
Tichý zkouší rozbíhanou rozehrávku.
28:00
Pecha získává ustaným soubojem míček na Jelínkovu čepel, ten střílí, ale bránu míjí.
27:35
Zlín se dostává k šanci, ale Hrabě zůstává stále nepřekonaný.
26:54
Kopelec crossovou přihrávkou nikoho nenašel.
25:51
Tichý výborně zblokoval střelu na svoji čepel, avšak po jeho nepovedené přihrávce nastává šance hostů, která končí v mantinelu za bránou.
25:10
Mikulík stále neměl komu a tak se rozhodl pro tzv. "Uničov", neboli pro dlouhý nához.
24:32
Kopelec s Mikulíkem se snaží vymyslet, jak dostat míček ze své poloviny.
24:11
Hra se přerušuje z důvodu zranění hráče hostů. Naštěstí z hřiště odchází po svých.
23:33
Horník se snaží vytvořit rozehrávku a roztahuje hru s míčkem na vlastní polovině.
23:02
Akce Macháčka rychle zastavena faulem.
22:20
Střela Tichého končí v bloku.
20:58
Hra pokračuje v duchu minulé třetiny. Hra je velice vyrovnaná a přelevá se ze strany na stranu.
19:45
Zlín se ještě dostal do šance, ale Hrabě výborně zasáhl.
19:01
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny. Uvidíme jestli se na hřišti ještě něco stane nebo už bude hra klidná.
18:17
Hra je velice vyrovnaná.
16:29
Zlínské 2 na 1 končí nepovedenou střelou.