2:0
4:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FbK TJ Svitavy 6:1
21. Michal Háp, 27. Dominik Novák, 44. Marek Boštík, 47. Michal Háp, 57. Matěj Gregor, 60. Štěpán Švec - 17. Ondřej Mach; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Kyselý 16 - Filip Lamař 30; po třetinách: 0:1, 2:0, 4:0;
Komentář domácích Klejch Martin (Asistent trenéra):
Kluci předvedli zodpovědný výkon z perfektně zajištěné obrany, když prakticky celý zápas nepustili soupeře do vyložené šance.Útok postupně navázal na výkon obrany a střelci ukázali co umí. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za dobrý zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:6
60:00
59:59
Litomyšl doma vítězí 5:1. Děkujeme divákům za dobrou kulisu a soupeři za hru.
59:10
Timeout FbK TJ Svitavy
59:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (6:1).
58:40
Vyloučen hráč #14 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
58:40
Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
56:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #12 Tomáš Nykl (5:1).
56:01
Hráč Matěj Gregor po výborné kombinaci dává uklidňujicí branku na 5:1 a utkání je zdá se rozhodnuto.
55:44
Svitavy se marně snaží o snížení skore.
54:00
Brankář Jan Kyselý dnes podává dobrý výkon a drží tým Litomyšle.
50:00
Do konce zápasu zbývá 10 minut a hra je v režii domácích.
46:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (4:1).
46:19
Kapitán Michal Háp využil přesilovou hru a zvyšuje náskok domácích.
45:24
Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky.
43:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #20 Tomáš Boštík (3:1).
43:19
Domácí tým se dostává do vedení 3:1 výbornou střelou Marka Boštíka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
37:28
Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
37:28
Přesilovku si zahrají také hosté.
33:23
Domácí tým přesilovku neproměnil.
31:23
Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:23
Domácí tým má první přesilovku.
31:20
Utkání se přehouplo do druhé poloviny a domácí Litomyšl je stále aktivní.
26:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák, asistoval #98 Matěj Gregor (2:1).
26:17
Domácí díky přesné střele Dominika Nováka zvyšují stav utkání na 2:1.
25:50
Matěj Gregor měl gólovou šanci po krásné souhře, ale netrefil prázdnou bránu.
20:23
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #96 Tomáš Novák (1:1).
20:23
Hned na začátku druhé třetiny domácí srovnávájí díky nehlídanému středu a stav je opět nerozhodný.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
16:38
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #24 Ondřej Pakosta (0:1).
16:38
Hosté se nečekaně ujímají vedení zásluhou Ondřeje Macha.
14:40
Domácí tým dobře brání a hostující tým si zatím nevytváří žádné brankové  příležitosti.
09:58
Hráč domácího týmu  Michal Háp orazítkoval pravou tyč. První velká šance utkání.
06:38
Tým Litomyšl je více na balónku a vytváří si více brankových příležitostí.
03:45
Vítáme vás na dnešním zápase mezi domácí Litomyšlí a hostujicím celkem ze Svitav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Ondřej Husák, Josef Prudil, Ondřej Mach, Ondřej Pakosta, Tomáš Hynek
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Jan Kyselý; hráči v poli: Štěpán Švec, Michal Háp, Patrik Petr, Marek Lamplot, Tomáš Novák