2:0
2:1
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBC SLOVÁCKO 4:7
24. Daniel Zmrzlý, 25. Šimon Glatter, 46. Martin Czyž, 58. Adam Čundrle - 5. Vojtěch Bistrý, 9. Vojtěch Bistrý, 11. Jiří Chromek, 13. Jakub Zatloukal, 17. Lukáš Blizňák, 20. Tomáš Otépka, 52. Lukáš Blizňák; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 4:4 + Jakub Číž 4; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Adam Doušek 5, Adam Pavlát 10 - David Číž 20; po třetinách: 0:6, 2:0, 2:1;
Komentář domácích Zmrzlý Marek (Trenér):
Dnes jsem naše hráče v 1. třetině vůbec nepoznával. Byl to snad nejhorší výkon za celou dobu, co Uničov v Divizi hraje? Tak se prostě Divize hrát nedá. Neomlouvá nás ani absence dvou hráčů základní sestavy. Vypadalo to, jako bychom ještě "trávili oběd a relaxovali po něm"??? Z naší strany byla hra pomalá, nepřesná a nedůrazná. Od 2. třetiny jsme se zlepšili, ale na obrat to již nestačilo. Budeme se muset nad sebou hodně zamyslet a něco změnit. Jinak ...
Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér):
Zápas rozhodla naše dominance v první třetině, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili. Ve 2. třetině jsme byli často vylučovaní za zbytečné fauly a ztratili jsme tempo z 1. třetiny. 3. třetina byla čisté dohrávání zápasu. Soupeř nás nechal v klidu na míčku dotáhnou utkání do zdárného konce.
Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání a přeji hodně štěstí.
57:29
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #5 Šimon Glatter (4:7).
57:29
Čundrle krásným zátahem z poloviny trefil šibenici 4:7
51:26
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák bez asistence (3:7).
51:26
Blizňák sebral míček Czyžovi a proměnil svůj samostatný únik
47:13
Velká šance Glattera, bohužel tesně přestřelil
45:33
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #4 Martin Czyž, asistoval #14 Jan Konečný (3:6).
36:40
Vyloučen hráč #14 Jan Konečný družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za držení.
36:40
Další vyloučení, tentokrát na domácí straně a my tak sledujeme krátkou hru ve čtyřech hráčích na obou stranách
35:16
Vyloučen hráč #21 Jakub Číž družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
35:16
Slovácko v plném počtu vydrželo pouze 4 vteřiny
33:12
Vyloučen hráč #36 Lukáš Malíček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
33:12
Malíček naprosto zbytečně poslal Havlíčka za mantinel, čímž daroval domácím přesilovku
27:40
Krásnou kombinaci předvedla dvojice Zedník-Zmrzlý, přihrávka druhého jmenovaného mířila na Glattera, který však celou situaci přeběhl
24:25
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (2:6).
24:25
Druhý gól Uničova v krátkém sledu zapisuje Glatter
24:14
Uničov stáhl hru na dvě pětky a hned je znát zlepšení
23:34
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #14 Jan Konečný (1:6).
23:34
Uničov rychle využívá nabídnutou přesilovku a snižuje na 1:6
23:22
Vyloučen hráč #52 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:05
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #91 David Tvrdoň (0:6).
19:05
Otépka nachytal Douška na přední tyči a zvyšuje tak už na 6:0
16:27
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #52 Jakub Zatloukal (0:5).
16:27
Těsně před návratem vyloučeného Zedníka se Slovácko prosazuje při hře 4 na 4, 5:0

15:15
Vyloučen hráč #21 Jakub Číž družstva FBC SLOVÁCKO na 2+2 minuty za hrubost.
15:15
Utkání se nám přiostřilo, a tak sledujeme hru 4 na 3
14:29
Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:58
Vyloučen hráč #29 Stanislav Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:15
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal bez asistence (0:4).
12:15
Havlíček ztratil míček, ten si sebral Zatloukal a rychlou střelou zvyšuje už na 4:0
10:37
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #21 Jakub Číž (0:3).
10:37
Využitá přesilovka hostů znamená vedení 3:0
10:06
08:11
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #22 Marek Janča (0:2).
08:11
Bistrý střílí od mantinelu, střela se otírá o tyčku a končí v bráně, 2:0
05:22
Ospalý úvod ze strany Uničova
04:08
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #21 Jakub Číž (0:1).
04:08
Ztracený míček na polovině, střela k tyči a Slovácko vede 1:0
03:46
Slovácko vyhazuje
02:52
Vyloučen hráč #11 Jiří Chromek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
01:50
Nebezpečná střela hostů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: David Číž; hráči v poli: Vít Ides, Jakub Číž, Jiří Chromek, Lukáš Blizňák, Jakub Zatloukal
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Daniel Krejčíř, Stanislav Zámečník, Šimon Glatter, Daniel Zmrzlý, Jan Zedník
00:00
Vítejte u dnešního odpoledního utkání mezi týmy FBC Uničov a FBC Slovácko
00:00
Oba týmy čekají na první bodový zisk, a tak se v tabulce nachází na 11. respektive 12. místě