1:3
2:5
- : -

Florbal Vsetín - FBC Intevo Třinec  4:11
4. Marek Polách, 28. Robin Macek, 53. Ondřej Malý, 58. Filip Vichtora - 8. Šimon Czernek, 18. Jiří Martynek, 20. Šimon Czernek, 23. Jan Janáč, 35. Lukáš Tomiczek, 40. Dominik Kupczak, 46. Jiří Martynek, 47. Šimon Czernek, 50. Jan Kyselý, 55. Dominik Kupczak, 56. Filip Turoň; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Jakub Henek 22, Jakub Tománek 8 - Jan Piško 30; po třetinách: 1:3, 1:3, 2:5;
Komentář domácích:
Takovému týmu, jako byl dnešní soupeř, darovat šance individuálními chybami je velký luxus. Když k tomu připočítám pouze 4 góly z 34 střel, nemůžeme se výsledku divit. Zápas se ale musel divákům líbit, hrálo se čistě a ve vysokém tempu. Děkujeme soupeři za hru.
Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér):
Jsem zvědavý, jestli do Vánoc dáme v nějakém zápase gól jako první... Pořád je ten výkon na nějakých 70% spokojenosti, ale jsem rád, že to stačí k výsledkově docela jednoznačnému vítězství. Ze Vsetína se body nevozí snadno. Soupeř hrál srdnatě a bojoval, i proto jsem rád, že i přes množství chyb a neproměněných šancí vezeme výhru. Děkuji klukům za odmakaný výkon a soupeři za zápas ve vysokém tempu. Přeji hodně štěstí do sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 14:13
60:00
59:59
Je konec. Třinec bere tři body.
59:00
Minuta do konce, pujdu předat ceny pro nejlepší hráče. A jdu na ten kebab konečně.
58:06
Žůrkova střela opět obložení za bránou. Správcová se dneska zapotí.
57:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora bez asistence (4:11).
57:12
Vsetín vůbec nebrání teď na míčku Třinec a dělá si co chce.
56:18
Už mě bolí prsty, z florbalu mám nic. Tak snad mi bude chutnat kebab.
55:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (3:11).
55:23
Žurek na buly? Prohra.
55:11
Tománek opět skvělý, braňte marja ješte 5 minut.
54:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #15 Tomáš Janovský (3:10).
54:56
Fantastický zákrok Tománka na druhou střelu už byl krátký, mohl by mu někdo pomoct fakt.
54:45
Jako blesk z čistého nebe. Vichtora prostřelil Piška.
54:32
Řvu na Zuba v pěti a on je asi hluchý.
53:44
Dnes zatím nejlepší přesilovka domácích, Zubek velká šance, po něm Březík totálně vedle.
52:32
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #4 Filip Vichtora (3:9).
52:32
Vyloučen hráč #94 Jan Piško družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
52:32
Malý tyč.
52:32
Ale hned potom Malý vymetl Piško byl krátký, pak se vztekal a obrdžel dvě minuty. Mám zprávy, že prej karma.
52:11
Třinec chyboval, Žůrek sám před golmanem točil sa jak kača v čepici a balon netrefil.
51:20
Knebl sám Piško chytá poté Žůrek a co myslíte? Obložení za brankou drží na posledním hřebíku.
49:54
Michal Velička a Martin Pinďák na tribuně teď už tu fakt chybí jen Víťa Zgarba, kde ten kluk je.
49:42
Už se těším na kebab.
49:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý bez asistence (2:9).
49:14
Bože zas ten nedůraz. Mě je*ne. To není možné fakt...
48:15
Rozhodčí máve jak na prvního mája. Nakonec má míček Vsetín, tomu se přesilovka zatím nedaří.
47:35
Vsetín má přesilovku..snad teda
47:09
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
47:01
Vrzi na hřišti snad se mu nezamlží brejle.
46:22
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (2:8).
46:12
Ty krááso, Žůrek vykoupal hostujícího obránce. Tleská mu celá hala

45:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek bez asistence (2:7).
45:59
Březík totalní fatal, Martynek ho obral a Třinec vede 7:2. Achjo..
45:24
Delfínek další střela. Měl by se přibližovat, ale tentokrát 16metrů vedle.
44:30
Macek bojuje, získal míček, ale ostatní se na něj vykašlali. Míček má Třinec.
44:02
A pořadetelský stolek se shodl na tom, že i hloupější.
43:41
Žura cosik přibral, je pomalejší a pomalejší.
43:01
Zápas je nyní záživný asi jako první dva díly Love Islandu.
42:14
Ty jeho xichty u hry mě fakt baví :D
41:50
Delfínek na hřišti. To zas bude faul na golmana.
40:40
Martynek si udělal dobrý den, ze vsetínských obránců, mezitím Žůrek kdesi na druhé straně hřiště.
39:59
Skončila druhá třetina, kterou vyhrál opět Třinec poměrem 3:1. Utkání je zatím dle mého názoru vyrovnané, ale Třinec je produktivnější. No dáme si párek, pívo a jdem na poslední třetinu.
39:59
Zdravím aj Brambi s Terezkou, které bedlivě sledují utkání z tribuny společně s maminkou Robina Macka, kterou zdravím také.
39:59
Oba týmy jsou na ploše. Je tu opět aj Žurek, který stále není posazen trenérem. Tak pojďme na to!
39:22
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (2:6).
39:22
Další fatal v obraně domácích Třinec vede 6:2 a teď to m*dam já.
37:58
Martynek horní tyč. Mrzelo ho to, povzdechl si a pronesl "P*čo, to M*dam"
35:48
Další skvělá šance Vsetína, Malý a po něm Březík.. Piško kryje.
34:51
Žůrek sám na golmana! Bože to je vůl.
34:21
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek bez asistence (2:5).
34:21
Hrubá chyba a nedůraz v obraně domácích trestá Tomiczek.
33:41
Knebl těsně vedle.
33:01
Naopak Třinec hrozí v oslabení. Sczkadera palí vedle.
32:40
Vsetín zamkl Třinec v obranném pásmu, zatím si velkou přiležitost nevytvořil.
31:20
Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
31:20
Mieszek seká Vaculíka, první početní výhoda pro Vsetín.
29:12
Delfínek další faul na golmana. Není on hlupý.
28:30
Henko další zázračný zákrok! Hašek tleská.
27:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek bez asistence (2:4).
27:35
Trio Macek, Zubek, Žůrek zavřelo hosty a Macek ukázal to co jim jde ve Vizovicíh nejlépe(po konzumaci alkoholu) a to je beckhandová střela. 4:2!!
27:14
Třinec výborně pressuje, Vsetínu to dělá velké problémy.
26:44
Delfínek v další skvělé šanci tentokrá 9,45metrů vedle.
25:04
Martynek sám na Henka, ale slovenská ikona v dresu Vsetína čape.
24:40
Žůrek sám před Piškem míček skála a ten dřevák osekal pouze prsty golmana.
24:07
Henko výborně zasahuje. Třinec momentálně lepší.
23:06
Delfínek beckhandem, 3,64metru vedle.
22:44
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (1:4).
22:29
Další přesilovka pro Třinec. Malý ho prej seknul. A Třinec proměnuje.
22:13
Vyloučen hráč #23 Ondřej Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
20:59
První šanci Vsetína vytvořil Žurek, Macek ale neproměnil.
20:25
Zdravím holky z Uherského brodu, které fandí u online přenosu.
20:01
Druhá třetina zahájena, buly pro Třinec. Žurek na hřišti jdeme na to.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:14
20:00
19:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #11 Jiří Martynek (1:3).
19:59
Třinec využívá standartku 3:1
18:36
Třinec hraje přesilovku skvěle, ale výborná obrana domácích.
17:56
Vyloučen hráč #96 Viktor Knebl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra rukou.
17:44
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (1:2).
17:44
Turoň na Martynka 2:1 pro Třinec.
17:08
Březíkova ráno zblokována. Taktéž Húště.
15:27
Knebl hornííí tyyyč! Po něm Vaculík další parádní rána. Piško musel být hodně pozorný.
15:06
Na hřišti taky delfínek. Plave jak ve vodě.
13:42
Standartní situace Třince, domácí absolutně nedokázali rozebrat, ale není to gol. Velké štěstí na straně Vsetína
12:32
Třinecký utočník teď v obrosvké šanci, nejprve skvělý Henko a poněm Macek blokuje střelu do prázdné.
10:53
Macek se hezky uvolnil a Piškovi dalo spoustu práce jeho střelu vyčapat.
10:21
Henko si připisuje další zákrok. Třinec má teď více ze hry, ale Vsetín výborně brání.
07:41
Třinec zavřel Vsetín v obranném pásmu a vyrovnává.
07:36
07:02
Střelu Dronga blokuje vyborným obranným zákrokem Vaculík.
05:42
Na hale už je i předseda klubu Vašek Legát, který prý na muže už dojít nechtěl. Ale je tu!
05:17
Vsetín zatím dobře brání a je prozatím lepším týmem. Další rána Polácha, Piško chytá.
04:32
Je to tady na Lapač dorazila legenda vsetínského florbal Jakub Maniš! Rokytnická 9tka zpět na místě činu.
03:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Marek Polách, asistoval #96 Viktor Knebl (1:0).
03:36
První branka domácích Polách se ocict sám před Piškem a nedal mu šanci 1:0 pro Vsetín.
02:20
Žůrek byl poprvé na hřišti vidět a hlavně slyšet, hulákal na celou halu, že chce nahrávku. Nedostal ji
01:58
První zákrok si připisuje taky domácí debutant Henko.
01:12
Krásná rána Novosada, Piško první parádní zákrok.
00:45
První šanci Vsetína si vytvořila druhá formace. Polách ale nezakončil
00:01
Utkání zahájeno a první buly pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Janovský, Ondřej Drong, Ondřej Bajtek, Filip Turoň, Jiří Martynek
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: hráči v poli: Tomáš Březík, Jakub Húšť, Robin Macek, Tomáš Zubek, Michal Žůrek
00:00
Vítáme vás u dnešního online přenosu mezi domácí týmem ze Vsetína a hosty z Třince.
00:00
Mezitím co se oba celky rozcvičují je třeba poukazat na největší hrozbu Vsetína. Titul dřeváka měsíce vyhrál jednoznačně Michal Žůrek. Tento křivý forvard, má formu jako hrom. Zatím nepředvedl absolutně nic a dnes je odhodlaný to změnit. Jak to dopadne? Sledujte s námi.