7:1
5:0
- : -

Florbal Ústí - FBC Panthers Liberec ORANGE 12:1
2. Luboš Ligmajer, 4. Luboš Ligmajer, 5. Jan Štěpánek, 6. David Černý, 9. David Černý, 11. Samuel Šredl, 11. Kryštof Lán, 16. David Černý, 17. Kryštof Lán, 20. Kryštof Lán, 20. Radim Ottel, 22. Jan Štěpánek - 10. Štěpán James Rulák; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Rybníček ?, Kateřina Plíšková ? - Zuzana Keršlágerová ?; po třetinách: 7:1, 5:0;
24:00
Střely ve 2. části: 4:19
24:00
21:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Jan Štěpánek, asistoval #32 Michal Mečíř (12:1).
21:08
Štěpánek využívá crossovou nahrávku a upravuje skore Ustí na rovnou 10
19:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #47 Radim Ottel bez asistence (11:1).
19:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #51 Kryštof Lán, asistoval #37 David Černý (10:1).
18:16
Ustí má ted problémy se zakončením
16:25
Timeout Florbal Ústí
16:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #51 Kryštof Lán, asistoval #47 Radim Ottel (9:1).
15:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #55 Jan Štěpánek (8:1).
10:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #51 Kryštof Lán bez asistence (7:1).
10:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Samuel Šredl bez asistence (6:1).
09:09
Branku družstva FBC Panthers Liberec ORANGE vstřelil #34 Štěpán James Rulák, asistoval #9 Michal Andrš (5:1).
09:09
Rulák neohroženě prošel usteckou obranou a backhandovou zasunul do odkryté brány
08:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #99 Dominik Olexa (5:0).
05:55
05:55
Střídání brankáře. Nový brankář #38 Kateřina Plíšková družstva Florbal Ústí
04:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Jan Štěpánek, asistoval #51 Kryštof Lán (3:0).
03:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #84 Luboš Ligmajer, asistoval #26 David Pucarević (2:0).
03:35
Vyloučen hráč #55 Dominik Vávra družstva FBC Panthers Liberec ORANGE na 2 minuty za nesportovní chování.
03:35
Ligmajer přidává další zásah a Dominik Vávra neudržel nervy na uzdě a jde si odsedět dvou minutový trest
01:50
Ligma otevírá skorující listinu jednoduchou dorážkou
01:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #84 Luboš Ligmajer, asistoval #51 Kryštof Lán (1:0).