1:4
- : -
F.A.T.R.

Aligators U21 C - F.A.T.R. 3:8
17. Vojtěch Dolíhal, 19. David Španěl, 34. Lumír Kramoliš - 6. Zbyněk Grufík, 11. František Navrátil, 14. Zbyněk Grufík, 20. Zdeněk Zemský, 34. František Navrátil, 40. Zbyněk Grufík, 45. Libor Výleta, 45. Marek Bábíček; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Lukáš Bábíček ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:4;
45:00
44:59
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #7 Marek Bábíček bez asistence (3:8).
44:51
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #23 Libor Výleta, asistoval #4 Jiří Horák (3:7).
42:37
Timeout F.A.T.R.
39:05
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #26 Zbyněk Grufík, asistoval #17 Karel Novotný (3:6).
37:13
Vyloučen hráč #31 Lumír Kramoliš družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání.
33:53
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #9 Jaroslav Němec (3:5).
33:44
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #31 Lumír Kramoliš, asistoval #5 Jakub Skalník (3:4).
30:00
30:00
26:52
Vyloučen hráč #23 Libor Výleta družstva F.A.T.R. na 2 minuty za bránění ve hře.
19:37
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #14 Zdeněk Zemský, asistoval #92 Tomáš Řihák (2:4).
18:26
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #95 David Španěl, asistoval #28 Antonín Šmerák (2:3).
16:07
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #87 Vojtěch Dolíhal, asistoval #31 Lumír Kramoliš (1:3).
15:00
15:00
13:39
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #26 Zbyněk Grufík, asistoval #14 Zdeněk Zemský (0:3).
10:33
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #15 Vladimír Jordán (0:2).
06:12
Vyloučen hráč #26 Luboš Dostál družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání.
05:34
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #26 Zbyněk Grufík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Olbert a Radim Jílek.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R.: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Ondřej Jirásek, Marek Bábíček, František Navrátil, Jaroslav Němec, Vladimír Jordán
00:00
Line-up domácích Aligators U21 C: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Patrik Procházka, David Jarošek, David Španěl, Antonín Šmerák, Adam Doupovec